חיפושדלג על חיפוש

תרומת איברים של מיקי אביטבול ז"ל הצילו חיים

6/08/2006

מיקי אביטבול, בן 43 מראשל"צ, טבע בים ועובר-אורח משה אותו מהמים לאחר דקות ארוכות. מיקי הגיע לביה"ח "וולפסון" במצב אנוש והועבר לטיפול אינטנסיבי  למחלקת טיפול נמרץ כללי. בסופו של דבר נקבע מותו המוחי של מיקי ז"ל.

מתאמת ההשתלות ב"וולפסון" - לאה הררי, פנתה אל משפחתו אשר גייסה כוחות נפש והסכימה, באצילות רבה, לתרום את איבריו.  

האחים: רינה קסלסי, רותי כהן, מרים דוידוביץ' ואלברט אביטבול ריגשו מאוד את צוות ביה"ח כשציינו שלצערם למיקי לא היו ילדים, והם חשים שבאמצעות התרומה, תהיה למיקי יקירם המשכיות בחייהם של אותם אנשים שניצלו בזכותו.  

האיברים שנתרמו הושתלו בשבעה אנשים, כאשר בביה"ח "וולפסון" עצמו הושתלו הקרניות של מיקי ז"ל שהצילו את מאור עיניהם של שני אנשים. כל זאת הודות למיקי אביטבול ז"ל ומשפחתו היקרה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד