חיפושדלג על חיפוש

כ – 300 איש חתמו על כרטיסי "אדי"

כ – 300 איש ממבקרי המרכז הרפואי "וולפסון"
בחולון, חתמו על כרטיסי "אדי" לתרומת איברים, במהלך שבוע
המודעות וההחתמה שהתקיים ב"וולפסון", במסגרת
הקמפיין הארצי בנושא, כך סיכמה לאה הררי – אחות מתאמת ההשתלות ב"וולפסון". 

פסיה תמיר – מתנדבת מבת-ים מסרה כי "ארגון הנשים בת-ים" היה פעיל מאוד בשבוע המודעות, הנשים החתימו על כרטיסי "אדי" בטיילת בת-ים

 והצליחו לאסוף חתימות רבות מעוברים ושבים. בימים אלה מוצבים דוכני החתמה במכון הטכנולוגי של חולון, בין התאריכים 9.11.06 -7, ביוזמת אגודת הסטודנטים של המכון, במסגרת שבוע הפנינג לפתיחת שנת הלימודים. 

לאה הררי דיווחה כי במרכז הלאומי להשתלות הביעו שביעות רצון מההצלחה ב"וולפסון" וברכו את כל החותמים על היענותם היפה, כי היענות גדולה לתרומת איברים יכולה לנצל את הקידמה הרפואית בתחום השתלות איברים ולהציל את חייהם של אנשים רבים.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד