חיפושדלג על חיפוש

יום העיון על חידושים בתחום הסוכרת

היחידה לסוכרת  בניהולו של ד"ר חוליו ויינשטיין – נשיא האגודה הישראלית לסוכרת, תקיים יום עיון עם תצוגת מוצרים, הפתוח לציבור הרחב ללא תשלום, ביום שישי 8.12.06 בין השעות 09:00-12:00, באולם ההרצאות של ביה"ח "וולפסון". 

על סדר היום:

ברכות – ד"ר יצחק ברלוביץ', המנהל החדש של המרכז הרפואי.

הרצאות: 

-     שתי תרופות חדשות   BYETTA ו- JANUVIA המורידות
את רמת הסוכר וגם משפיעות על הפחתה במשקל, שאמורות להיכנס לשימוש בישראל במהלך השנה הבאה
ד"ר דניאל שפיץ, רופא בכיר ביחידת הסוכרת
הסוכר איננו בהכרח האויב מס' 1 של חולי הסוכרת – הפרכת מיתוסים רבים התזונאית טלי גנץ, מומחית לתזונה בחולים סוכרתיים
 
חיסון למניעת סוכרת נעורים, אינסולין הניתן בשאיפה לריאות במקום בהזרקה, האם קינמון מוריד את רמת הסוכר – מחקרים חדשים ומעניינים הנערכים ביחידה לסוכרת ב"וולפסון" ד"ר חוליו ויינשטיין, מנהל היחידה לסוכרת
האגודה הישראלית לסוכרת ומדוע כדאי להיות חברים בה גב' רחל זנד , מנהלת סניף חולון של האגודה הישראלית לסוכרת

במבוא לאולם ההרצאות תוצג תערוכה מגוונת אשר תכלול תכשירים שונים לחולי סוכרת, מכשירים לבדיקת סוכר, עטי הזרקת אינסולין, סוגי מזון הנושאים את תו האגודה ומותרים לחולי סוכרת, ועוד.

ד"ר ויינשטיין אמר שהסוכרת היא אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם. גם בישראל יש כ- 400 אלף חולי סוכרת ועוד מספר דומה של אנשים עם סוכרת סמויה או שטרם אובחנה. יום העיון בא לתת מידע חדיש על המחלה, כי הוכח מעל לכל ספק שחולה סוכרת המכיר היטב את המחלה ויודע להתמודד איתה ו לאזן את רמת הסוכר, יכול למנוע הופעת סיבוכים קשים של המחלה ולחיות חיים ארוכים ואיכותיים יותר.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד