חיפושדלג על חיפוש

נקודת שיטור נחנכה בבית החולים

ביוזמה משותפת של המרכז הרפואי ומרחב איילון של משטרת ישראל, נחנכה השבוע בטקס חגיגי, נקודת שיטור ב"וולפסון", מאוישת ע"י שוטרים מתנדבים ממרחב איילון. השוטרים הם מתנדבים מהקהילה, בפיקודו של סמ"ר ישראל גולדברג, במסגרת יחידת "מתמיד מתקדם" עם מדים וסמכויות מלאות של שוטרים. תפקידיהם: לשמור על הסדר הציבורי בביה"ח, לסייע במניעת אלימות, למנוע פריצות לרכבים וגניבה מחולים, לטפל בהפרעות תנועה בחנייה ועוד. בכל משמרת יהיו 2 שוטרים מתנדבים שתפקידם לבלוט בשטח ע"י סיורים בתחום

ביה"ח, לרבות החנייה והקניון, כדי שעצם הנוכחות המשטרתית תתרום לשמירת הסדר הציבורי. משמאל - ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי, 
מימין - סמ"ר ישראל גולדברג - מפקד יחידת המתנדבים, וביניהם ניר כץ - קב"ט "וולפסון". צילם: רס"ב יובל אראל

הנחה את הטקס: רפ"ק אבי בן בסט – קצין שיטור קהילתי מרחב איילון וברכו מטעם המשטרה: ניצב משנה מאיר זר – קצין אק"מ מחוז ת"א, ורפ"ק חזי שקורי – קצין אק"מ מרחב איילון. סגן ניצב יוסי ג'ומעי – סגן מפקד מרחב איילון הדגיש את מהירות ההחלטה, ההקמה וגיוס המתנדבים של היחידה, שנעשו תוך חודש וחצי בלבד. הוא הסביר שבשלב ראשון מדובר בהפעלת משמרת אחת, כשהכוונה לעתיד היא איוש כל המשמרות. ג'ומעי ביקש לציין את שיתוף הפעולה עם "וולפסון" ועם ניר כץ – קב"ט ביה"ח, וכן את תרומת המשטרה והביע תקווה שפעילות השוטרים המתנדבים תשרה ביטחון על החולים ועל צוות העובדים. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" הודה למשטרה על פעילותה למען בית החולים והקהילה ועל ההתארגנות המהירה בעניין. הוא עמד על חשיבות פעילות השיטור בביה"ח בכלל ובחדר המיון בפרט, זאת על רקע התגברות האלימות בבתי החולים בישראל ובכלל זה ב"וולפסון". הוא מצפה שהפעלת נקודת השיטור תתרום לאווירה רגועה ולשקט הנפשי של צוות העובדים, החולים ובני משפחותיהם, והביע תקווה שבעתיד יגדל מספר המתנדבים ועמם מספר המשמרות. 

עוד נכחו בטקס: סגן ניצב שלומי לבהר – קצין אג"מ איילון, רפ"ק יאיר חצרוני – ראש לשכת סיור איילון, רפ"ק יאיר סיטון – קצין יח"מ איילון, פקד הילה בן ברוך – קצינת מתנדבים, סמ"ר ישראל גולדברג – מפקד יחידת המתנדבים, ומ"וולפסון": שלום נויפלד – מנהל אדמיניסטרטיבי בפועל, גב' לידיה ריחני – מנהלת שירותי הסיעוד, קלמן גרנק – סגן מנהל אדמיניסטרטיבי, ניר כץ – קצין הביטחון, פנינה ארד – דוברת. 

במידה ויש כאלה הרוצים להתנדב ולסייע בהרחבת היקף המשמרות – נשמח אם ייפנו לאגף קהילה ומשמר אזרחי של מרחב איילון,  טלפון  03-5027905.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד