חיפושדלג על חיפוש

תרומת משפחת דנקנר

בטקס מרגש שנערך השבוע במרכז הרפואי , הסירה משפחת דנקנר את הלוט משלט ההקדשה של המחלקה להמטולוגיה לזכרם של הורי האחים דנקנר – רחל ומשה וסבתם מזל בכר. יצחק דנקנר ציין שזהו המקום היחיד בו הם מונצחים.  

בטקס השתתפו: משפחות זהבה ויצחק דנקנר, סילבנה ושמואל דנקנר, ז'נט דנקנר, דוד דנקנר ובני הדור השלישי, שלי דנקנר-ברגמן וד"ר רחלי דנקנר. 

מימין לשמאל:ד"ר יצחק ברלוביץ-מנהל המרכז
פרופ' אליעזר רחמילביץ' - מנהל  המחלקה 
הרפואי, יצחק דנקנר, דוד דנקנר, שמואל דנקנר,
 ההמטולוגית בביה"ח.

כמו כן השתתפו אלי בארי – סגן יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון" שהיה הרוח החיה בקירוב משפחת דנקנר ל"וולפסון" וחנה גוכשטט – מנהלת העמותה.

יצחק דנקנר שהעלה את התרומה למחלקה ההמטולוגית, סיפר על הוריו ועל סבתו מזל בכר שעלתה ארצה בתחילת המאה ה – 20. היא היתה אשת חיל שהחזיקה את כל הבית וגם היתה בעלת חושים עסקיים מחודדים ורכשה אדמות רבות בפתח תקוה והסביבה. הוא הוסיף כי ההורים הנחילו להם ערכים ובעיקר את ערך הנתינה.

פרופ' אליעזר רחמילביץ' – מנהל המחלקה ההמטולוגית, הודה לבני משפחת דנקנר וציין כי התרומה תסייע ליישום השיטות החדישות ביותר לטיפול במחלות ממאירות של הדם וכן לביצוע עבודות מחקר מקוריות. הוא ערך להם סיור במחלקה ונתן הרצאה מאולתרת על החידושים בתחום הטיפול במחלות המטולוגיות.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי, הודה למשפחת דנקנר על נדיבותה ואמר שהתרומה בוודאי תסייע לחולים רבים והוסיף שהוא מקווה כי הקשר שנקשר עם המשפחה יימשך ואף יתח

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד