חיפושדלג על חיפוש

ד"ר קלטר - מורה מצטיין

25/04/2007

ד"ר ישעיהו (ישקה) קלטר – סגן מנהל מחלקת ילדים במרכז הרפואי , נבחר ע"י רקטור אוניברסיטת תל-אביב, כמורה המצטיין של הפקולטה לרפואה, לשנה"ל תשס"ו.

ד"ר קלטר עוסק בהוראת סטודנטים כבר 27 שנים, כאשר מזה 20 שנה הוא נבחר, כל שנה, כמורה או כמדריך סטודנטים מצטיין מטעם דיקן הפקולטה לרפואה.
הסטודנטים לרפואה שנה רביעית ושנה שישית נמצאים במחלקת הילדים של "וולפסון" למשך חודשיים, מלווים את הרופאים ומקבלים מהם הסברים והרצאות מקצועיות, כאשר ד"ר קלטר אחראי על הוראת הסטודנטים במחלקה. לדברי עמיתיו, הוא אחראי במידה רבה לכך שמחלקת הילדים ב"וולפסון", זוכה כבר שנים רבות, במקום הראשון
בהערכת הסטודנטים בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א והיא המחלקה המבוקשת ביותר בקלארק-שיפ (הלימודים המתנהלים במחלקה בביה"ח). 

ד"ר קלטר אמר כי הוראת הסטודנטים חשובה לו מאוד והוא כל הזמן לומד ומתעדכן, על מנת שיוכל ללמד אותם ואת זאת הוא עושה זאת בשמחה ובאהבה, מזה 27 שנים. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", בירך את ד"ר קלטר על בחירתו כמורה מצטיין, בחירה המעידה על הכישורים, הידע, ההשקעה והרצון של ד"ר קלטר להעביר מהידע והניסיון לדורות הבאים. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי הבחירה הינה כבוד לד"ר קלטר וכבוד רב לביה"ח "וולפסון".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד