חיפושדלג על חיפוש

הפנינג הריון

13/05/2007

באגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון, מעודדים לידה טבעית ומקילים על היולדת הרוצה בכך באמצעות: רפלקסולוגיה, שיאצו, כדור ג'ימבורי, מסאז' עם שמנים אתריים, מוסיקה מרגיעה, הנמכת אורות, נוכחות "דולה" (תומכת לידה) – זאת יציג פרופ' אוסקר סדן – מנהל חדר לידה ב"וולפסון", ב"הפנינג הריון" שיערכו אגף נשים ויולדות בשיתוף עם הירחון "הורים וילדים". 

האירוע יתקיים ביום שישי 18.5.07 בשעה 09:00 בבוקר, ב"מוסקט אירועים", רח' לישנסקי 3, א.ת. חדש בראשל"צ. ההשתתפות חינם. 

פרופ' סדן הוסיף שיותר ויותר נשים רוצות ללדת בלידה טבעית וב"וולפסון" מכבדים את רצונן ככל שניתן, תוך שמירה על שלומם ובריאותם של היולדת ושל העובר. 

מטרת הפנינג ההריון, שיכלול: הרצאות מקצועיות ופאנל שאלות ותשובות של מומחים מ"וולפסון" וכן יריד מציגים מגוון, היא להעביר מידע עדכני בצורה בהירה וברורה לכל, אודות נושאים שחשובים לאישה בהריון ולבן זוגה. 

בתוכנית:

09:00 התכנסות, כיבוד קל וביקור ביריד מציגים
09:45 הריון, התהליך המופלא! – פרופ' אברהם גולן, מנהל אגף נשים ויולדות
לראות את הנולד, מעקב אחר בריאות העובר – ד"ר גדי מלינגר, מנהל
יחידת האולטרה-סאונד
לקראת הלידה ולאחריה – ד"ר מיכל קובו, אחראית מחלקת יולדות
לידה כחוויה אישית ומשפחתית – פרופ' אוסקר סדן, מנהל חדר לידה
10:45 הפסקה, כיבוד קל וביקור ביריד המציגים
11:15 - 12:00 פאנל שאלות ותשובות, בהשתתפות מיטב המומחים של "וולפסון"

פרופ' גולן אמר שבשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בשטח של מעקב ההריון, זיהוי מומים ומחלות של עוברים טרם לידה, בהקלה על היולדת בעת הלידה והפיכת הלידה לחוויה חיובית. פרופ' גולן הוסיף כי חשוב להביא חידושים אלה לידיעת היולדת ובני משפחתה.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד