חיפושדלג על חיפוש

בדיקות מומחים ללא טופס 17

3/06/2007

רבים ממבוטחי קופות החולים, מתקשים לא פעם בקבלת טופס 17 לבדיקות אצל רופאים מומחים, שברצונם להגיע אליהם. אי לכך הוחלט להביא לידיעת הציבור, כי במרכז הרפואי "וולפסון" 

ניתן להיבדק על-ידי רופאים מומחים בכל התחומים, ללא טופס 17, במחיר של 176 ש"ח לבדיקת רופא.

לקביעת תור יש לפנות לטלפון:  03-5028400   בין השעות:  08:00-14:00

יש להביא מכתב מהרופא המטפל שמפרט את הבעיה וכן בדיקות שעבר המטופל. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", אמר כי סידור זה מאפשר לציבור גדול מכל השכבות, לקבל ייעוץ של מיטב המומחים, בעלות סבירה, מבלי להיות תלויים בהחלטות של אחרים. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי יש בכך כדי לתרום לרפואה שוויונית יותר. 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד