חיפושדלג על חיפוש

"נשים הולכות בחוף"

12/06/2007
"נשים הולכות בחוף"

ד"ר ציפורה מטס – האחראית על מעמד האישה במרכז הרפואי ומנהלת מעבדה ביוכימית, ארגנה קבוצת נשים מעובדות ביה"ח, שהשתתפו בצעדת "נשים הולכות בחוף", שהתקיימה ביום שישי האחרון בבת-ים. 

נשות "וולפסון" הפגינו רוח ספורטיבית וכושר הליכה שלא היה מבייש ספורטאים מקצועיים, שלא לדבר על הצחוקים והשמחה. מזג האוויר המקסים תרם גם הוא למצב רוחן העליז. 

ד"ר ציפורה מטס בירכה על יוזמת עירית בת-ים ומועצת הנשים של בת-ים ואמרה שההשתתפות הגדולה של נשים בצעדה תרמה להעצמתן. 

במסגרת האירוע, הוצב בחוף הים דוכן של מרכז ההשתלות הלאומי בשיתוף עם המרכז הרפואי "וולפסון", להחתמה על כרטיסי "אדי" לתרומת איברים. לאה הררי, מתאמת ההשתלות ב"וולפסון", סיפרה שיותר מ- 100 איש חתמו בדוכן זה על כרטיסי תורם להצלת חיי אדם. 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד