חיפושדלג על חיפוש

תרומת פרלמנט הילדים בחולון

17/07/2007
תרומת פרלמנט הילדים בחולון

פרלמנט הילדים העירוני בחולון, המבוסס על ילדים מכל בתי הספר היסודיים בעיר ויוזם פעילויות לקידום הילדים ועזרה לזולת, תרם כ - 30,000 ש"ח למחלקת הילדים של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון ובעיקר לילדים חולי סרטן.
 
גלית אטיאס, ורד נחום ואוסי ניר – המובילות את פרלמנט הילדים, בעידודה של טובה דולב – מפקחת בתיה"ס היסודיים בחולון, יזמו עם ילדי הפרלמנט,
בזארים של מכירות בבתי הספר, בהם מכרו התלמידים חפצים יד שנייה שהביאו מבתיהם. הבזארים הצליחו מעל למשוער וכאמור נאספו כ - 30 אלף ש"ח. ילדי הפרלמנט יצרו קשר עם פרופ' עמי באלין – מנהל מחלקת הילדים ב"וולפסון"
ועם ד"ר אמיר לוטן – המטפל בילדים עם סרטן הדם. השבוע הגיעו מובילות הפרלמנט ו - 4 נציגים מילדי הפרלמנט למרכז הרפואי "וולפסון", כדי להגיש את הסכום שנאסף למנהל ביה"ח - ד"ר יצחק ברלוביץ.
 
בסיור שנערך ל"משלחת" במחלקת הילדים, התרשמו התלמידים בצורה בלתי אמצעית מהפעילות שנעשית במחלקה, פגשו ילדונת בת 4 חולה בסרטן הדם, ביקרו במיון ילדים, בטיפול נמרץ ילדים, בחדרי הניתוח, ונהנו לראות את חדר המשחקים במחלקה, שמושך אליו רבים מהילדים המאושפזים.

בתמונה מימין לשמאל:גלית אטיאס, אוסי ניר - ממובילות פרלמנט הילדים, קרן בן-מרדכי, נועם בלס, יהל דלג'ו, ניב גלרט - ארבעת הנציגים של פרלמנט הילדים, ד"ר אמיר לוטן, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל ביה"ח "וולפסון", ורד נחום - ממובילות הפרלמנט.

 
 
התלמידים הגיבו ואמרו שהם עצמם מקווים לא להגיע לאישפוז אך הם מבינים את חשיבות התרומה למחלקה. אוסי ניר ציינה, לאחר הסיור, כי בשנה"ל הבאה הם ישימו לעצמם כמטרה להכפיל את סכום התרומה למחלקת הילדים.
 
ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך על היוזמה וההתנדבות של התלמידים וציין כי הוא רואה בפעילות התלמידים בחולון נדבך חשוב בקשר בין ביה"ח לקהילה והבעת הערכה למחלקת הילדים בביה"ח, המשרתת את ילדי חולון והאזור כולו.
 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד