חיפושדלג על חיפוש

קונצרט גאלה חגיגי, תרומת עירית חולון לחטיבת הילדים

28/08/2007

חטיבת הילדים במרכז הרפואי "וולפסון" זכתה לתרומה ייחודית ויוקרתית מעירית חולון – קונצרט גאלה חגיגי, בתיאטרון חולון, במוצ"ש 29.9.07 בשעה 20:45, שהכנסותיו יוקדשו לחטיבת הילדים  על כל יחידותיה. קונצרט זה יהיה אירוע הפתיחה של פסטיבל "צלילי ילדות" שיתקיים בתיאטרון חולון במהלך חוה"מ סוכות.
 
תזמורת סימפונט רעננה, בניצוחו של ניר קברטי – יליד חולון, שזכה למוניטין בינלאומי ומגיע במיוחד לקונצרט זה מחו"ל, תארח שלושה בני נוער – נגנים וירטואוזים מרוסיה, ממצטייני התכנית של הקרן היוקרתית ע"ש ולדימיר ספיבקוב ממוסקבה, המטפחת את הדור הבא של הנגנים הטובים בעולם. הנגנים הצעירים בקונצרט הם: סבטלנה קונובלובה (19) – כינור, סרגיי ילצקי (18) – קלרינט, אלכסנדר סינצ'וק (19) – פסנתר, שינגנו מיצירות סראסאטה, צ'ייקובסקי, רוסיני, וובר, ורחמנינוב.

ניר קברטי - המנצח של תזמורת סימפונט רעננה          אלכסנדר סינצ'וק - אחד מהנגנים הצעירים של קרן "ספיבקוב"

 
תקדים את הקונצרט קבלת פנים חגיגית בשעה 20:00, שמארגנת עמותת ידידי המרכז הרפואי. את הערב ינחה בהתנדבות אמן הבידור גורי אלפי.
 
חטיבת הילדים ב"וולפסון", בניהולו של פרופ' אלי סומך, השייכת לשורה הראשונה של רפואת הילדים בישראל עם הצלחות מוכחות, מספקת שירותים רפואיים מתקדמים ועדכניים לילדי האזור כולו ובתחומים מסוימים לילדים מכל הארץ ומרחבי העולם.
פרופ' סומך הביע את שמחתו על ערב הגאלה ואמר כי התרומות מיועדות לרכישת ציוד ומיכשור רפואי חדיש לקידום איכות הטיפול בילדים ולרווחתם.
 
ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי - הודה בחום לעירית חולון על תרומתה היפה, שמעידה הן על הקשר האמיץ שביה"ח רקם עם הקהילה אותה הוא משרת, והן על ההכרה בהישגים היפים של חטיבת הילדים על כל יחידותיה. "אנו משקיעים רבות בטיפול בילדים ובשמירה על בריאותם, כי הם העתיד שלנו" – אמר ד"ר ברלוביץ.
 
מעמותת הידידים של המרכז נמסר כי החלה כבר מכירת כרטיסים במחירים של 120 ש"ח ו – 250 ש"ח, במשרד העמותה טל':  5028596 ובטלפונים: 5028281 (פרופ' סומך),  5028321 (הנהלת ביה"ח).
 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד