חיפושדלג על חיפוש

גינת חמד לילדים מאושפזים

9/09/2007
גינת חמד לילדים מאושפזים

נחנכה גינת חמד לרווחת הילדים המאושפזים  "וולפסון" בצמוד לחדר המשחקים של מחלקת הילדים, שהוקמה הודות לתרומתה של משפחת נואמה ובסיוע נדיב של בנק דיסקונט.
 
משפחת נואמה ביקשה להקדיש את הגינה המשמחת ילדים, לזכרם של נג'יה ומנשה נואמה, שהיו חשוכי ילדים. הטקס המלבב לחנוכת הגינה נפתח עם השיר "יום הולדת לגינה" מאת לאה נאור. "...נזמין ציפורים, נכתוב לה שירים, נרקוד לה כולנו סביב לספסל. כאן יש חגיגה, אז בואו לגן. כי אם לא תבואו חבל חבל".

בתמונה משמאל לימין: שלמה רכט - לשעבר  יו"ר עמותת הידידים של "וולפסון", ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל ביה"ח, גב' שוש עמית - נציגת משפחת נואמה, בתיה גיטלין - מזכירת מחלקת הילדים, חנה גוכשטט - מנכ"לית עמותת ידידי המרכז, פרופ' עמי באלין - מנהל מחלקת הילדים בביה"ח, עובד אגף גנים ונוף בעירית חולון, אלי בארי -  יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי.

רפי פינטו – מנהל אגף גנים ונוף בעירית חולון ואלי אדרעי – אמן עיצוב הגנים וצוות עובדים שהתנדבו מהאגף, הניחו תשתית לגינה פורחת. הם ניקו את השטח, הניחו מגמשת (משטח רך) על המגרש לשמירה על ביטחון הילדים, מסביב שתלו עצים, שיחים ופרחים.
 
פרופ' עמי באלין – מנהל מחלקת הילדים בירך על היוזמה היפה ואמר שהגינה היא פינת התרגעות שתורמת לריפוי הילדים ולהנאת הוריהם והסגל הרפואי.
 
ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי, הודה על התרומה ובירך על היוזמה החשובה והיפה וציין כי הקמת הגינה היא צעד נוסף בשיתוף הפעולה בין ביה"ח לקהילה, לטובת הילדים המאושפזים.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד