חיפושדלג על חיפוש

עברו בהצלחה

18/11/2007

תוצאות בחינת הרישוי לאחיות מוסמכות שפורסמו בימים אלה, הראו כי 99% מבוגרי ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש א. וולפסון לשנת 2007, עברו בהצלחה את הבחינה.  

מדובר במסיימי המסלול האקדמי לתואר ראשון בסיעוד, הנלמד בשיתוף עם אוניברסיטת ת"א ובמסיימי המסלול הקדם-צבאי לאחיות מוסמכות בשיתוף עם חיל הרפואה של צה"ל, סה"כ 70 בוגרים. שישה מבין בוגרי המסלול האקדמי סיימו את לימודיהם בהצטיינות, אחת מהם – מצטיינת דיקן. 

יש לציין, כי ממוצע תוצאות הרישוי של בוגרי ביה"ס האקדמי לסיעוד וולפסון, היה גבוה מהממוצע הארצי, בכל אחת משלושת השנים האחרונות. 

ד"ר שושי גולדברג – מנהלת ביה"ס האקדמי לסיעוד אמרה, כי תפקיד האחות כיום הוא תפקיד מגוון ומאתגר, הדורש התמודדות עם טכנולוגיה חדשנית ועולם רפואה מתעדכן. כיום מוטלות על האחיות משימות רפואיות רבות ומורכבות והתפקיד עובר תהליך של הרחבת סמכויות הטיפול. 

ד"ר גולדברג ציינה, כי בארץ יש מחסור גדול באחים/ות מוסמכים/ות אקדמאים/ות וכל בוגרי ביה"ס נקלטים מיד בתפקידי מפתח במוסדות הרפואיים ובקהילה.

גם בוגרי המחזור האחרון כבר נקלטו במרכז הרפואית "וולפסון" ובארגוני בריאות נוספים, הן באשפוז והן בקהילה. בוגרי המסלול הקדם-צבאי השתלבו במיגוון תפקידים במערך הטראומה והניהול הרפואי בצה"ל.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד