חיפושדלג על חיפוש

עברו בהצלחה

18/11/2007

תוצאות בחינת הרישוי לאחיות מוסמכות שפורסמו בימים אלה, הראו כי 99% מבוגרי ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש א. וולפסון לשנת 2007, עברו בהצלחה את הבחינה.  

מדובר במסיימי המסלול האקדמי לתואר ראשון בסיעוד, הנלמד בשיתוף עם אוניברסיטת ת"א ובמסיימי המסלול הקדם-צבאי לאחיות מוסמכות בשיתוף עם חיל הרפואה של צה"ל, סה"כ 70 בוגרים. שישה מבין בוגרי המסלול האקדמי סיימו את לימודיהם בהצטיינות, אחת מהם – מצטיינת דיקן. 

יש לציין, כי ממוצע תוצאות הרישוי של בוגרי ביה"ס האקדמי לסיעוד וולפסון, היה גבוה מהממוצע הארצי, בכל אחת משלושת השנים האחרונות. 

ד"ר שושי גולדברג – מנהלת ביה"ס האקדמי לסיעוד אמרה, כי תפקיד האחות כיום הוא תפקיד מגוון ומאתגר, הדורש התמודדות עם טכנולוגיה חדשנית ועולם רפואה מתעדכן. כיום מוטלות על האחיות משימות רפואיות רבות ומורכבות והתפקיד עובר תהליך של הרחבת סמכויות הטיפול. 

ד"ר גולדברג ציינה, כי בארץ יש מחסור גדול באחים/ות מוסמכים/ות אקדמאים/ות וכל בוגרי ביה"ס נקלטים מיד בתפקידי מפתח במוסדות הרפואיים ובקהילה.

גם בוגרי המחזור האחרון כבר נקלטו במרכז הרפואית "וולפסון" ובארגוני בריאות נוספים, הן באשפוז והן בקהילה. בוגרי המסלול הקדם-צבאי השתלבו במיגוון תפקידים במערך הטראומה והניהול הרפואי בצה"ל.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד