חיפושדלג על חיפוש

תודה לעובדים

29/11/2007
ד"ר יצחק ברלוביץ

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", במכתבו לעובדים, בתום שנה לכהונתו בתפקיד, ביקש להודות לכל אחד מהעובדים על תמיכתם, עבודתם הברוכה ועזרתם בהשגת מרבית היעדים שד"ר ברלוביץ הציב לעצמו בשנה זו, שעיקרם ייצוב כלכלי ופיתוח מואץ של ביה"ח.
 
ד"ר ברלוביץ ציין, כי במהלך השנה האחרונה הצליח בית החולים לשקם את יחסי העבודה עם קופות החולים ולצמצם את הגירעון השוטף. הושקע סכום של
30 מיליון ש"ח בפיתוח, אשר במסגרתו נרכש ציוד רפואי מתקדם למחלקות הדימות וצינתורי הלב, אשר יצעיד את ביה"ח קדימה מבחינה טכנולוגית. כמו כן, הסתיים שדרוג המחלקות הפנימיות בקומה 6 והתקבלה תרומה נוספת מ"ועידת התביעות" אשר במסגרתה ישופצו שתי מחלקות נוספות בקומה 5, לרווחת המטופלים וצוות העובדים.
 
ד"ר ברלוביץ הבהיר, כי המרכז הרפואי "וולפסון" הינו יחידת סמך ממשלתית, וככזה אין כל חשש לגבי המשך קיומו. משרד הבריאות, בשיתוף משרד האוצר והנהלת בית החולים, עושים הכל על מנת להביאו לאיזון תקציבי ולהבטיח שביה"ח  ימשיך לפעול ולהתפתח.
 
ד"ר ברלוביץ הדגיש, כי העובדים המסורים של "וולפסון", אותם למד להכיר ולהוקיר, מהווים מקור גאווה לבית החולים ויחד איתם הוא מבקש להצעיד קדימה את ביה"ח, כדי להעניק שירות משופר למטופליו.
 
 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד