חיפושדלג על חיפוש

מתנדבי "י.ע.ל." תרמו 100,000 ש"ח לבית חולים

16/12/2007
גב. ישראלי וד"ר ברלוביץ

במסיבה השנתית לכבוד עמותת המתנדבים י.ע.ל (יד עזר לחולה) שהתקיימה בחג החנוכה במרכז הרפואי "וולפסון", מסרה גב' חמדה ישראלי – יו"ר העמותה בביה"ח, תרומה ע"ס 100 אלף ש"ח מההכנסות השנתיות של הקפיטריה ועגלות המזון שמופעלות ע"י המתנדבים בביה"ח, לצורך רכישת ציוד רפואי לביה"ח.  

את הערב פתחה גב' ישראלי שהודתה למתנדבים הפועלים במסירות כל השנה, מאכילים חולים שאינם מתפקדים, עונים לטלפונים, מבצעים שליחויות, עוזרים במעבדות, עוסקים בעבודה משרדית, מפעילים את הקפיטריה בביה"ח, ועוד. גב' ישראלי אמרה כי העמותה מעוניינת לקלוט מתנדבים נוספים לתגבור צוות המתנדבים הקיים, כדי לסייע להם למלא את תפקידיהם המרובים.

ד"ר יצחק ברלוביץ– מנהל "וולפסון" אמר, כי את התרומה של המתנדבים לא ניתן למדוד בכסף. העזרה של המתנדבים היא עידוד ורוח גבית לביה"ח. עוד הוסיף, כי בקרוב יצא ביה"ח במבצע לגיוס מתנדבים.

מוטי ששון– ראש העיר חולון אמר, כי פועלם של המתנדבים מבטא את החוסן החברתי של הקהילה בחולון ובבת-ים. חוסן חברתי זה בא לידי ביטוי ביכולת של האנשים הבריאים בחברה לעזור לאנשים החלשים. המתנדבים הן הנשמה של הקהילה ועלינו להיות גאים שאנשים כאלה נמצאים בקרבנו.  

ברכה נחמן– יו"ר מועצת ארגוני י.ע.ל הארצית, בירכה את המתנדבים ואיחלה להם המשך עבודה פורייה ומספקת. התנדבות אינה רק נתינה, אלא גם קבלת סיפוק גדול, הסיפוק מהעזרה לזולת היא התמורה בעבור העבודה.

אלכס בראונר– יו"ר מועצת ארגוני מתנדבים חולון אמר, כי פעולת המתנדבים היא תרומה נשגבת לביה"ח ולחולים עצמם. המתנדבים מיישמים הלכה למעשה את העיקרון של "ביקור חולים ומתן תרומה בסתר".

אורי בוסקילה– מ"מ ראש העיר בת-ים אמר, כי ההתנדבות היא מהנשמה ושום הון שבעולם לא יכול לייצר מתנדב. מר בוסקילה התכבד בהדלקת הנרות ושר עם הקהל שירי חנוכה.

ד"ר ז'ק אשרוב– מנהל המחלקה לרפואה דחופה ב"וולפסון", נשא הרצאה מקיפה על מחלות חורף ודרכי ההתמודדות איתן.

אורי עובדיה ונטלי זינגר פתחו את הערב בשירה ובנגינת שירי חנוכה שסחפו את הקהל לשירה בציבור. את הערב סיימו מרסל מאיר ולהקת המנדולינות של תזמורת כלי פריטה קולית ומיתרים בחסות בני ברית בת-ים, בשירים קלאסיים אנדלוסים ובשירי מסורת. כל האומנים הופיעו באהבה ובהתנדבות.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד