חיפושדלג על חיפוש

ביקור שר התחבורה שאול מופז

שר התחבורה שאול מופז בביקורו במרכז הרפואי "וולפסון": יבחן קידום בניית חניון תת-קרקעי של תחנת הרכבת "וולפסון", שצפויה להיפתח בסוף 2009

13/01/2008
ביקור שר התחבורה שאול מופז

שר התחבורה שאול מופז בביקורו השבוע במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון, סיכם עם ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", שיבחן קידום בניית חניון תת-קרקעי רחב-ידיים לתחנת הרכבת "וולפסון", שעתידה להיפתח בסוף שנת 2009, בצמוד לביה"ח.  החניון אמור לשמש הן את באי ביה"ח והן את נוסעי הרכבת. בחניון אמורים להניח פסי אספקה לחמצן, ואקום, חשמל ועוד, כך שניתן יהיה להשתמש בחניון התת-קרקעי כבית חולים לשעת חירום.  כמו כן סוכם כי מופז יפעל לשיפור השילוט וההכוונה לביה"ח "וולפסון" מכבישי האזור ובעיקר מנתיבי איילון. 

במהלך סיורו ב"וולפסון", עלה מופז על גג ביה"ח לתצפית על הסביבה, מה שהמחיש לו את המיקום האסטרטגי של בית החולים, בקרבת נתיבי איילון ובצמוד לתחנת הרכבת העתידית.

מופז ביקר בחדר המיון ובכמה מחלקות והביע את הערכתו לעבודה המסורה הנעשית ע"י צוות ביה"ח ובמיוחד של חדר המיון.  

ד"ר ברלוביץ אמר ששמח לארח את שר התחבורה ומאמין שהסיכומים שהיו במהלך הפגישה לגבי החניון התת-קרקעי והשילוט, יתבצעו לטובת החולים ובני משפחותיהם הבאים ל"וולפסון" ולטובת הנוסעים תושבי האזור, שייהנו משירותי הרכבת.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד