חיפושדלג על חיפוש

יו"ר חדש לעמותת ידידי "וולפסון"

20/01/2008
יו"ר חדש לעמותת ידידי "וולפסון"

אלי בארי נבחר ליו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי ע"ש אדית "וולפסון", בישיבתה האחרונה של העמותה, ומחליף בתפקיד את שלמה רכט, שביקש לסיים את כהונתו בתום 4  קדנציות.  

אלי בארי יליד ת"א, למד משפטים ובהמשך קיבל תואר במנהל ציבורי. שנים רבות כיהן בתפקידים מגוונים במשרד ראש הממשלה, ושתי קדנציות כיהן כיו"ר עמותת הגמלאים של משרד ראש הממשלה. בשנים 2002-2005 כיהן כמנכ"ל המועצה לישראל יפה.  

לפני 15 שנה הצטרף בארי לפעילות עמותת ידידי המרכז ע"ש א. וולפסון כאשר ב-7 השנים האחרונות שימש כסגן יושב ראש. בארי מקדיש מידי יום שעות רבות ליצירת קשרים עם תורמים פוטנציאלים כדי לשכנעם להיות שותפים בפרויקטים שונים שיקדמו את הטיפול הרפואי ב"וולפסון", לרווחת תושבי האזור. 

בזכות פעילותו זו, מונה בארי ע"י מנכ"ל משרד הבריאות כנציג ציבור בוועדת האתיקה של ביה"ח "וולפסון", בהתאם לחוק זכויות החולה. 

בארי, תושב חולון, נבחר ע"י העירייה כיקיר העיר. 

עם בחירתו ליו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי "וולפסון", הודה בארי על האמון שניתן לו ואמר שהוא מתכוון להמשיך ולפתח את הקשרים של עמותת הידידים עם תושבי חולון, בת-ים וכל האיזור אותו משרת ביה"ח, וכן להרחיב את הקשרים עם הקהילה העסקית בישראל ולפתוח סניפים של העמותה בחו"ל.   

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך בחום על הבחירה ואמר שהוא בטוח כי אלי בארי יתרום, במלוא מרצו ונסיונו, לפיתוח הקשרים של ביה"ח בארץ ובחו"ל ויסייע להצעיד את ביה"ח קדימה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד