חיפושדלג על חיפוש

פרופסורה לשלושה רופאים בכירים

24/02/2008

שלושה רופאים בכירים של המרכז הרפואי "וולפסון"  קיבלו לאחרונה פרופסורה:  

פרופ' טיבריו עזריפרופ' טיבריו עזרי- מנהל מחלקת ההרדמה, התמנה לפרופסור-חבר קליני בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב. 

מחלקת ההרדמה היא מחלקה מרכזית וחיונית בביה"ח, כאשר פעילויות רבות תלויות בנוכחות רופא מרדים. פרופ' עזרי הסביר כי בניתוחים, הרופא המרדים לא רק נותן הרדמה ודואג להתעוררות המנותח, אלא גם אחראי לשמירה על המערכות החיוניות של המנותח. רופאים מרדימים אחראים על היחידות לטיפול נמרץ וטיפול בכאב והם מהווים את עמוד התווך לצוותי ההחייאה וצוותי הטיפול בטראומה (חבלה). מחלקת ההרדמה ב"וולפסון" מסונפת לביה"ס לרפואה של אונ' ת"א, ובנוסף לשני הפרופסורים, כ-11 מרופאיה משמשים כמדריכים באוניברסיטה.

 

פרופ' שמואל עברוןפרופ' שמואל עברון- מנהל היחידה להרדמה מיילדותית, שהיא חלק אינטגרלי ממחלקת ההרדמה, התמנה לפרופסור-חבר קליני בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת ת"א. 

 

 

 

פרופ' מרדכי לורברבויםפרופ' מוטי לורברבוים – מנהל המכון לרפואה גרעינית התמנה לפרופסור-חבר קליני בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת ת"א. 

המכון לרפואה גרעינית עוסק באיבחון, טיפול, מעקב ומניעה של מחלות. השימוש בכמות קטנה מאד של חומרים רדיואקטיביים ובמצלמות משוכללות, מאפשר לבדיקות ההדמיה של רפואה גרעינית לזהות הפרעות ומחלות בגוף האדם בשלב מוקדם מאד של המחלה, עוד לפני שניתן לאבחן אותן בשיטות אחרות.

תחומי התמחות מיוחדים של המכון כוללים: הדמיה של המוח, כולל מיפוי מוח חדשני לאיתור מחלת הפרקינסון, קרדיולוגיה גרעינית, סימון בלוטות לימפה בגידולים ממאירים, טיפולים ביוד רדיואקטיבי בחולים עם סרטן בלוטת המגן, מיפויי עצמות לאיתור גרורות, מיפויי לב ועוד.  

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך על ההכרה האקדמית לה זכו הרופאים הבכירים, ואמר שבנוסף לעבודה המצויינת שהם עושים, הם גם מעורבים במחקרים חשובים שתורמים לעדכון וקידום הידע הרפואי בביה"ח.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד