חיפושדלג על חיפוש

משלוחי מנות לפורים

23/03/2008
משלוחי מנות לפורים

משלוחי מנות לפורים, שהוגשו עם חיוך מקסים לחולים במרכז הרפואי "וולפסון", ע"י תלמידי בתי הספר שז"ר בת-ים ואנקורי קמפוס חולון, התגלו כתרופה נהדרת וכגלולת מצב רוח טוב. 

אתי אשכנזי – יו"ר ועדת האירועים של עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון" ומורה בחטיבת הביניים של בי"ס שז"ר בבת-ים, ארגנה משלוחי מנות שהכינו תלמידי ביה"ס, ושלוש תלמידות מתוכם: אופיר, שר ודניאל הגיעו ל"וולפסון" וחילקו את המנות המתוקות, למאושפזים במחלקות הכירורגיות, האורתופדית והאורולוגית. 

החולים שמחו על הביקור ועל משלוח המנות, הודו מכל הלב ואמרו שהתלמידות הביאו להם תחושת חג אמיתית. הבנות מבי"ס שז"ר התרגשו מאד מהתגובות החמות להן זכו בכל המחלקות. 

במקביל, 25 תלמידים מכיתות י' וי"א מבי"ס אנקורי קמפוס חולון, באו עם שתי המחנכות שלהם – גלית נגר וחלי גריאני והרכז החברתי של ביה"ס - מוטי דיאמנט, ובידיהם אוזני המן ומשלוחי מנות לילדים החולים ב"וולפסון. הם עברו במחלקת הילדים ובכיתת הלימוד של המחלקה, בכירורגיה ילדים, מיון ילדים, טיפול נמרץ ילדים ובכל מקום חילקו את משלוחי המנות ושרו שירי פורים לשמח את הילדים.

מוטי דיאמנט אמר כי תלמידי בי"ס אנקורי הביעו המון סיפוק מהנתינה, והם עברו במחלקות שוב ושוב כדי לוודא שלא פסחו על אף ילד מאושפז.  

אלה כץ – המורה של כיתת הלימוד במחלקת הילדים, סיפרה כי הילדים המאושפזים מאד נהנו ואמרו שהם מרגישים את פורים "כמעט כמו בביה"ס". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" הודה על מחוות התלמידים ששימחו את החולים וחיממו את הלב לצוות העובדים. התלמידים האלה הוכיחו שוב את הקשר היפה שקיים בין ביה"ח לבין הקהילה אותה הוא משרת.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד