חיפושדלג על חיפוש

אין כמו דאגה של אבא

23/03/2008
פרופ' אברהם גולן

מזל טוב לפרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "וולפסון" שבתו - ד"ר דנה ויטנר, בעצמה גינקולוגית במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, ילדה בשעה טובה בן חמוד.  

ואיפה היא ילדה? ב"וולפסון" כמובן. היא באה במיוחד ללדת אצל אבא במחלקת היולדות, לא רק בגלל המוניטין של המחלקה אלא בעיקר כי אין כמו דאגה של אבא. 

אחרי הלידה נראה פרופ' גולן קורן מאושר והוא הודיע להנהלת ביה"ח שמצא דרך נהדרת להעלות את מספר הלידות בביה"ח וגם להיות סבא גאה. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך את פרופ' גולן ואמר שעכשיו הוא מבין מי תורם לעלייה המתמדת במספר הלידות ב"וולפסון".

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד