חיפושדלג על חיפוש

החתמה על כרטיסי "אדי" לתרומת איברים

1/04/2008

החתמה על כרטיסי "אדי" לתרומת איברים, תיערך בימים שלישי ורביעי 9 – 8  לאפריל, בין השעות 10:00-13:00 ו- 16:00-19:00 במספר דוכני החתמה במרכז הרפואי "וולפסון". זוהי יוזמה משותפת של "וולפסון" עם מחלקת החינוך וההסברה של אגודת "אדי" והמרכז הלאומי להשתלות.

לאה הררי – מתאמת ההשתלות ב"וולפסון" דיווחה כי בשנה שעברה חתמו כ-300 איש על כרטיסי "אדי" במבצע החתמות שנערך בביה"ח, והשנה מקווים להגדיל משמעותית את מספר החותמים, בעקבות אישורם בכנסת של חוק ההשתלות והחוק לקביעת מוות מוחי, והעלייה במודעות הציבור לחשיבות תרומת האיברים להצלת חיי אדם.

תרומות האיברים בשנה שעברה איפשרו מספר רב של ניתוחים להשתלת קרניות שנערכו ב"וולפסון" והצילו את מאור עיניהם של אנשים רבים.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" והממונה מטעם משרד הבריאות על מרכז ההשתלות, אמר כי פעילות זו חשובה מאוד והוא מקוה שאנשים רבים יחתמו על כרטיסי תורם, כנאמר: "כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו".

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד