חיפושדלג על חיפוש

שאלות באורתופדיה?

4/05/2008

"כיום אנו נותנים פתרונות כירורגיים מהמתקדמים והיעילים ביותר, המשמרים את התפקוד של המיפרקים שנפגעו ומונעים את העיוותים בשורש כף היד, בכתף, במפרק הירך" בין הדברים שיציג ד"ר דוד הנדל – מנהל המחלקה האורתופדית של המרכז הרפואי "וולפסון", בערב ראיונות על חידושים בתחום האורתופדיה עם המראיין איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 13.5.08, בשעה 18:00 באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בבת-ים. הכניסה חופשית.

ד"ר יבגני שויחטמן ידבר על שברים במפרק הירך וצפיפות העצם. ד"ר זאב פלדברין ידבר על הרגל הסוכרתית, ד"ר דייויד יפה ידבר על כירורגית כף היד, וד"ר הנדל, בנוסף, יציג את המחלקה האורתופדית על כל התמחויותיה ויחידותיה, החל מאורתופדיה ילדים ורפואת ספורט ועד לניתוחים ארתרוסקופיים וניתוחים פתוחים מורכבים. 
בתום הראיונות יענה פאנל המומחים על שאלות מהקהל. 

המראיין איתן דנציג הדגיש שמנסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות ישירות, מבלי להיזקק ל"טופס 17".

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר כי ערב זה פותח סדרה של ערבי ראיונות, כל פעם עם מומחי מחלקה אחרת ב"וולפסון". פעילות זו אמורה לחשוף לציבור הרחב את המומחים והידע המקצועי הרב שקיים בביה"ח, לתרום למידע הרפואי של הציבור ולקרב ל"וולפסון" את הקהילה שלמענה פועל ביה"ח כל ימות השנה. 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד