חיפושדלג על חיפוש

שאלות באורתופדיה?

4/05/2008

"כיום אנו נותנים פתרונות כירורגיים מהמתקדמים והיעילים ביותר, המשמרים את התפקוד של המיפרקים שנפגעו ומונעים את העיוותים בשורש כף היד, בכתף, במפרק הירך" בין הדברים שיציג ד"ר דוד הנדל – מנהל המחלקה האורתופדית של המרכז הרפואי "וולפסון", בערב ראיונות על חידושים בתחום האורתופדיה עם המראיין איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 13.5.08, בשעה 18:00 באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בבת-ים. הכניסה חופשית.

ד"ר יבגני שויחטמן ידבר על שברים במפרק הירך וצפיפות העצם. ד"ר זאב פלדברין ידבר על הרגל הסוכרתית, ד"ר דייויד יפה ידבר על כירורגית כף היד, וד"ר הנדל, בנוסף, יציג את המחלקה האורתופדית על כל התמחויותיה ויחידותיה, החל מאורתופדיה ילדים ורפואת ספורט ועד לניתוחים ארתרוסקופיים וניתוחים פתוחים מורכבים. 
בתום הראיונות יענה פאנל המומחים על שאלות מהקהל. 

המראיין איתן דנציג הדגיש שמנסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות ישירות, מבלי להיזקק ל"טופס 17".

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר כי ערב זה פותח סדרה של ערבי ראיונות, כל פעם עם מומחי מחלקה אחרת ב"וולפסון". פעילות זו אמורה לחשוף לציבור הרחב את המומחים והידע המקצועי הרב שקיים בביה"ח, לתרום למידע הרפואי של הציבור ולקרב ל"וולפסון" את הקהילה שלמענה פועל ביה"ח כל ימות השנה. 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד