חיפושדלג על חיפוש

ערב ראיונות על אורתופדיה

28/05/2008

ב-13 למאי התקיים ערב הראיונות הראשון של המרכז הרפואי "וולפסון" יחד עם עיריית בת-ים באודיטוריום העירוני. ערב הראיונות שנערך בהנחייתו של העיתונאי איתן דנציג, היה על חידושים בתחום האורתופדיה בהשתתפות מומחי "וולפסון". 

ד"ר דוד הנדל - מנהל המחלקה האורתופדית, ד"ר זאב פלדברין – מומחה לרגל סוכרתית, ד"ר יבגני שויחטמן – מומחה לשברים במפרק הירך וד"ר דייויד יפה מומחה לכירורגית כף היד הציגו, מול אולם מלא עד אפס מקום, את החידושים והפתרונות הרפואיים בתחומי מומחיותם.  

המנחה איתן דנציג הציג לרופאים שאלות, ולאחר מכן ניתנה לקהל הסקרן הזדמנות לשאול את הרופאים שאלות הקשורות בבעיות האורתופדיות המציקות לכל אחד ואחד. עם סיום הערב עוד המשיך הקהל לשאול את הרופאים שאלות באופן אישי.  

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" הביע את שמחתו על הקהל הרב שגדש את האולם, מה שמוכיח כי אכן יש מקום לסדרת הראיונות הזאת, והשאלות הרבות מהקהל העידו על הצימאון שקיים למידע בנושאים רפואיים חדשניים. 

רבים מהנוכחים הביעו את תודתם לעירייה ול"וולפסון" על היוזמה והדגישו את החשיבות של מפגשים כאלה, המקרבים את בית החולים לקהילה. 

איתן דנציג הודיע לקהל כי ערב זה היה הראשון מתוך סדרת מפגשים שיערכו מדי חודש. המפגש הבא יהיה ב-10.6 בנושא קרדיולוגיה (לב).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד