חיפושדלג על חיפוש

נשים הולכות בחוף

6/07/2008
נשים הולכות בחוף

כ-30 עובדות מהמרכז הרפואי "וולפסון" - רופאות, אחיות, עובדות מינהל ומשק, ביניהן: ד"ר זהבית זיו-נר - סגנית מנהל המרכז ולידיה ריחני מנהלת הסיעוד, השתתפו ביום שישי ב"נשים הולכות על חוף" שיזמה עירית בת-ים ומועצת הנשים. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" הצטרף לקבוצה העליזה והמגובשת מתוך הזדהות ותמיכה ויחד צעדו כולם את 10 הק"מ של המסלול במרץ רב. קבוצת "וולפסון" בלטה בתלבושת האחידה - חולצה כחולה עם סמל ביה"ח ובמצב רוח מרומם.  

המשתתפות מ"וולפסון" אמרו כי הצעידה על קו המים ובטיילת של בת-ים הייתה כיפית ובחברותא נעימה, מה שתרם לא רק לבריאותן של הצועדות אלא גם לגאוות היחידה ולתחושת הביחד. בסוף הן הבטיחו לחזור ולצעוד גם בשנה הבאה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד