חיפושדלג על חיפוש

הדרכה בנושא בטיחות ילדים בקיץ

הדרכה בנושא בטיחות ילדים בקיץ, ניתנה ע"י מחלקת הילדים של מרכז רפואי "וולפסון" בשיתוף עם שלוחת "בטרם וולפסון".
20/07/2008
ילדים והאחיות לריסה יוסיפוב ואודליה ניסן ממחלקת הי (הגדל)

במסגרת שבוע בטיחות הילד בקיץ, תחת הכותרת "גם בחופש לא לוקחים חופש מבטיחות", התקיים במרכז הרפואי "וולפסון" דוכן הסברה בנושא, בהובלת הצוות הסיעודי של מחלקת הילדים ובשיתוף שלוחת "בטרם וולפסון" לבטיחות ילדים.
בדוכן התקיימה הדרכה להורים, ע"י מדריכה מקצועית של ארגון "בטרם", תוך שיחה והתאמת המידע לכל משפחה שהשתתפה. חולקו שי לילדים כמו עפיפונים ודלי וכף לים, וכן עלונים שמסבירים כיצד להתנהג בצורה בטוחה בים ובבריכה, בנסיעות ברכב, כיצד להיזהר בחופשה המשפחתית בטיולים בשטח, איך בוחרים קייטנה בטוחה ועוד. בנוסף בוצעה פעילות של חידונים, הילדים נהנו לשחק במשחקים נושאי פרסים, ופינת הצביעה לילדים, בכל הקשור לבטיחות ילדים, זכתה להצלחה רבה.
ההורים הגיבו בעניין רב להדרכה שניתנה, וחלקם ציינו כי כאשר שוברים שיגרה כמו בקיץ, לא תמיד מודעים לסכנות השונות ולא חושבים על כל האפשרויות, לכן ההסברה בדוכן של "בטרם וולפסון" נתנה להם מידע וחומר למחשבה ואין ספק שהיא מקדמת את בטיחות הילדים.
מירב ביליה - רכזת שלוחת "בטרם וולפסון" אמרה שלאור הצלחת דוכן ההסברה, מתכוונים ב"וולפסון" לקיים דוכני הסברה במחלקות נוספות.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד