חיפושדלג על חיפוש

שיא של 400 לידות בחודש

31/08/2008
פרופ' אוסקר סדן

פרופ' אוסקר סדן - מנהל חדרי הלידה ב"וולפסון" מסר כי במסגרת בקרת איכות של חדרי הלידה (כולל מיון יולדות ומחלקת יולדות) שנערכה לאחרונה, עפ"י סקר של 500 יולדות, התקבלה תמונה חיובית מאד: היולדות הביעו שביעות רצון מכל שלבי הלידה, וציינו במיוחד את האנושיות והמקצועיות של הצוות הרפואי והסיעודי. פרופ' סדן הוסיף כי המשובים החיוביים מהיולדות והעלייה המתמדת במספר הלידות, הם תוצאה של השקעה ומסירות גדולה של הצוות.  

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון" אמר כי הוא גאה בהישגי מחלקת היולדות, והתגובות החמות של היולדות הן בבחינת הבעת אמון בעבודה המאומצת והבלתי נלאית המתבצעת במחלקה.  

ב"וולפסון" חדרי לידה חדישים המאפשרים שהות נוחה לבני משפחה, והצוות המיילדותי מאפשר ליולדת לבחור לידה עפ"י רצונה, כולל לידה טבעית בתנוחות שונות והקלת כאבים ע"י טיפולי רייקי, שיאצו, רפלקסולוגיה, כדור ג'ימבורי, מסאז' עם שמנים אתריים ועוד.

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד