חיפושדלג על חיפוש

הגרפיקאי בן ה-87 פרש לגמלאות

17/11/2008
הגרפיקאי בן ה-87 פרש לגמלאות

רוזנברג, שכולם קוראים לו "שמוליק", עבד כגרפיקאי של ביה"ח, אך למעשה עשה הרבה יותר;כושר הציור שלו, היכולת הגראפית, כושר ההמצאה והיכולת לבנות מכשירים, עשו אותו לאחד האנשים המרכזיים של ביה"ח. שמוליק היה המעטר הקבוע של ביה"ח באירועים שונים, ורבים מציוריו מעטרים את הקירות במחלקות השונות - כשהם מוסיפים צבע ויופי לביה"ח. 

שמוליק רוזנברג, תושב בת ים, החל את עבודתו בביה"ח דונולו ביפו בשנת 1949 ואח"כ עבר ל"וולפסון" עם פתיחתו. שמוליק, שביה"ח היה מרכז חייו, קטף במשך שנות עבודתו הרבות פרסים כמו: פרס העובד המצטיין ופרס מנכ"ל משרד הבריאות. 

הנהלת "וולפסון", מנהלי מחלקות, עובדי המחלקה הטכנית ועובדים רבים נוספים, באו להיפרד משמוליק, הודו לו על תרומתו רבת השנים ואיחלו לו עוד שנים רבות של בריאות ושמירת קשר עם ביה"ח. 

שמוליק שהגיע עם רבים מבני משפחתו - ילדיו, נכדיו ונינו החדש, התרגש מאוד מהמעמד והצליח רק לומר תודה על המחמאות והברכות שהרעיפו עליו ועל כל השנים שעשה בביה"ח.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד