חיפושדלג על חיפוש

חדשות אורולוגיה

29/12/2008

ד"ר יעקב מוגילבקין וד"ר אלכסנדר ציביאן  זכו בפרס על עבודות מצטיינות שהוצגו בכנס איגוד הכירורגים הישראלי שנערך ברמות ב18--20 בנובמבר ובכנס איגוד האורולוגים הישראלי שנערך באילת בתאריכים 25-28 בנובמבר. 

ד"ר יעקב מוגילבקין הציג סרט בו תוארה טכניקה לפרוסקופית חדשה של כריתה חלקית של האדרנל (בלוטת יותרת הכליה) בנוכחות גידול. עד כה, היה מקובל לכרות את כל האיבר בנוכחות גידול והסרט מציג גישה של שימור האיבר תוך כריתת הגידול בלבד. 

ד"ר אלכסנדר ציביאן  הציג את הנסיון המצטבר של המחלקה האורולוגית בכריתה לפרוסקופית של הערמונית בנוכחות גידול סרטני בלמעלה מ-100 חולים. סדרה זו  מייצגת את הנסיון המצטבר הגדול ביותר בישראל, ונכון להיו, המחלקה האורולוגית  מרכז רפואי וולפסון היא המחלקה המיומנת ביותר בישראל לביצוע ניתוחים מסוג זה.

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד