חיפושדלג על חיפוש

מורים מצטיינים

25/01/2009

4 רופאים מהמרכז הרפואי "וולפסון" היו בין הזוכים בתעודות הצטיינות למורים וטיוטרים, בטקס חלוקת תעודות שהתקיים בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

הזוכים מ"וולפסון הם: ד"ר מיכל קובו - רופאה בכירה, מנהלת מחלקת היולדות באגף נשים ויולדות, ד"ר יוסף יערי - רופא בכיר במחלקת ההרדמה, ד"ר קטי דיין - רופאה בכירה במחלקה כירורגית ב', ד"ר חנן ואקנין - רופא בכיר במחלקה הפתולוגית. 

ד"ר קובו ציינה שבאגף נשים ויולדות ב"וולפסון" שמים דגש רב על הוראת סטודנטים, וכל הרופאים באגף מתגייסים לתהליך ההוראה. באופן אישי היא מאד אוהבת ללמד ומקבלת סיפוק רב מכך שמספר לא מבוטל מהסטודנטים בוחרים, אחרי ההדרכה, במקצוע הגינקולוגיה. 

 

ד"ר יערי אמר שההוראה עבורו היא הנאה. מאחר וההרדמה היא מקצוע מרכזי שדורש ידע רב והתמצאות בתחומים רבים שאינם קשורים ישירות להרדמה, ההוראה לדידו היא גם אתגר. 

 

 

ד"ר דיין שמחה שהסטודנטים בחרו בה כמורה מצטיינת ומבחינתה זהו המשוב החיובי והפרס האמיתי. 

 

 

ד"ר ואקנין מאד מאמין בהוראה כאמצעי לשיפור עצמי, כשהדרך הטובה ביותר ללמוד היא ללמד. לדעתו הוראה טובה היא מתנה שהמרצה נותן הן לזולת והן לעצמו. יש לציין כי מעבר להוראה באוניברסיטת ת"א, ד"ר ואקנין מוכר כמי שמכין בהתנדבות רופאים מכל הארץ לבחינות שלב א', והוא עושה זאת באהבה ובהתמדה שנה אחר שנה, עם אחוזי הצלחה יפים. 


ד"ר יצחק ברלוביץ
- מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך את הזוכים ואמר שהוא גאה על שרופאים אלה תורמים מנסיונם העשיר להכשרת הדור הבא של הרופאים, ועושים זאת בחדוה ובהצטיינות. ד"ר ברלוביץ הדגיש את חשיבות הקשר בין ביה"ח לאקדמיה, אשר תורם תרומה משמעותית לרמת הטיפול הרפואי שניתן בביה"ח.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד