חיפושדלג על חיפוש

משבוע 39 להריון בדיקה חינם

1/02/2009

אגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי "וולפסון" יצא במהלך ייחודי, לפיו כל אשה בהריון, החל מהשבוע ה-39, יכולה להיבדק ולקבל ייעוץ רפואי חינם, ללא צורך בהפניית רופא או טופס 17, במיון יולדות של "וולפסון", כולל מוניטור של העובר ואולטרה סאונד במידת הצורך. מספר טלפון לפניות: 5028525 .

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון" הסביר כי המעקב הרפואי אצל נשים הרות בשלבים האחרונים של ההריון חייב להיות צמוד יותר, כדי למנוע בעיות סמויות שלעתים מופיעות בסוף ההריון ועלולות להיות להן תוצאות חמורות. היוזמה באה כדי לסייע לנשים להוריד מהמתח והלחץ ולאפשר להן ליהנות מייעוץ מקצועי של המומחים ב"וולפסון". 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר כי זוהי החלטה של ביה"ח, שבאה להקל על נשים בשבועות האחרונים להריון, ולתת בימים אלה שירות חשוב לציבור גדול בחינם, בלי קשיים ביורוקרטיים ובלי התלבטויות כלכליות. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי הוא מאמין שיוזמה זו תתרום רבות לבריאות הנשים ההרות וילדיהן לעתיד.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד