חיפושדלג על חיפוש

השקה לעמותת ידידי "וולפסון" באנגליה

29/03/2009

באירוע ראשון מסוגו לטובת המרכז הרפואי "וולפסון" שנערך בלונדון ובא להשיק את עמותת ידידי המרכז הרפואי באנגליה, השתתפה קבוצה משמעותית מהקהילה היהודית בלונדון, כשאורחי הכבוד של הערב היו הלורד והליידי וולפסון. ביה"ח בחולון קרוי ע"ש אדית וולפסון - אמו של הלורד, והמשפחה תורמת לפרוייקטים משמעותיים בביה"ח. 

מימין לשמאל:הגב' הדסה הלוי, מר אפרים הלוי, ראש המוסד לשעבר, ליידי אסטל וולפסון, הלורד לאונרד וולפסון, ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי, אלי בארי יו"ר עמותת הידידים, הגברת אדל באסי נציגת העמותה בלונדון (צילום באדיבות עמותת הידידים של המרכז הרפואי וולפסון).

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" ואלי בארי - יו"ר עמותת הידידים, שהגיעו ללונדון לביקור השנתי אצל הלורד וולפסון, הציגו באירוע את פעילות ביה"ח ועוררו עניין רב כשסיפרו על הגישה המיוחדת של "וולפסון" כבי"ח קהילתי, המשרת אוכלוסייה מגוונת מבחינה סוציו-אקונומית, מחובר אליה, ומנהל דיאלוג מתמיד איתה. 

אפרים הלוי – לשעבר ראש המוסד ושגריר ישראל לאיחוד האירופי, שהיה הנואם המרכזי של הערב, ריתק את הקהל בסקירתו על איומי הטרור במזרח התיכון והערכותיו לגבי עתידה של מדינת ישראל. 

לורד לאונרד וולפסון שמשמש נשיא כבוד בינלאומי של עמותת הידידים, הביע את התרשמותו העמוקה מההתקדמות המתמדת של ביה"ח ומפעולות ההנצחה לזכר הוריו, והביע את כוונתו להמשיך לתרום ולסייע לביה"ח. 

ד"ר ברלוביץ אמר כי האירוע המכובד והנוכחות של כל כך הרבה אנשים איכפתיים מהקהילה היהודית בלונדון, חיממו את הלב והוא מקווה שזו התחלתה של ידידות מופלאה. 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד