חיפושדלג על חיפוש
  about-media-testing

  היסטוריה

  המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון הוקם בסיוע הנדיב של משפחת וולפסון, ונקרא על שם הליידי אדית וולפסון, רעייתו של סר אייזיק.

  סר אייזיק וולפסון הקדיש את חייו לפעילות פילנתרופית וייסד קרן משפחתית לתמיכה במטרות ראויות בתחומי הבריאות, החינוך והמדע בבריטניה, חבר העמים וישראל. ב-1962 העניקה לו מלכת אנגליה תואר אבירות, כהכרה בתרומתו לחברה.

  ליידי אדית  ספקטרמן וולפסון נולדה בלונדון. היא התחנכה על ברכי מסורת ארוכה של התנדבות והמשיכה בכך בבגרותה, כאשר שימשה כנשיאת "אמונה" וכסגנית נשיא של ה-JEWISH WELFARE BOARD. היא פעלה ללא לאות למען ילדים, במיוחד אלו בישראל, ואף שימשה כיושבת ראש משותפת ונשיאה של התאחדות הסיוע לעליית הנוער.

  זכרה של אדית וולפסון חקוק לעד בדמות מרכז רפואי זה, הנושא את שמה.

  המרכז הרפואי נפתח בשנת 1980, בשטח המוניציפלי של העיר חולון, הגובלת בחלקה הדרומי של תל אביב- יפו. בעת פתיחתו הופעלו במרכז 342 מיטות.  

  בשנים האחרונות נמצא המרכז הרפואי בשלב של פיתוח מואץ על מנת להתאים את היקף השירותים המוצעים לאוכלוסיית האזור ההולכת וגדלה. הפיתוח בא לידי ביטוי בהגדלה משמעותית של מספר מיטות האשפוז ועלייה במספר תקני הצוות הרפואי והפרא-רפואי.

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד