חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  המרפאה לטיפול יום פנימי

  מנהלת המרפאה: ד"ר מרינה שרגורודסקי

  אחות אחראית: אולגה קופרבוים

  מזכירה המרפאה: זיוי מנדלסון

  זמני פעילות: ימים א'-ה', בין השעות 08:00-14:00

   

  טלפון: 03-5028376

  זימון תורים: 03-5028111

  פקס: 03-5028375

  מיקום: בניין מרפאות חוץ, קומת קרקע

   

  המרפאה לטיפול יום פנימי מטפלת בכל מגוון המחלות הפנימיות. צוות המרפאה מתמחה באבחון וטיפול במחלות אנדוקריניות, מניעה וטיפול במחלות עצם מטבוליות, וטיפול בגורמי סיכון לטרשת עורקים: יתר לחץ דם, סוכרת, הפרעות בשומני הדם והשמנת יתר. לצד זאת, הצוות עוסק גם במחקר, ומתמקד בגורמי הסיכון לטרשת עורקים, במחלות עצם מטבוליות ובמחלות של בלוטת התריס.

   

  במרפאה ניתנים טיפולים בתרופות חדשניות, כמו גם טיפול תומך בויטמינים וברזל, או במנות דם. בנוסף, נעשות פעולות חיוניות, וביניהן ניקורים טיפוליים ואבחנתיים (נוזל מיימת ונוזל פלאורלי) ודיקור אבחנתי של כל איברי הגוף תחת דימות (בשיתוף עם מכון הרנטגן).

   

  אנו שמים דגש על טיפול מקצועי וברמה גבוהה, ועל מתן השירות היעיל והנוח ביותר למטופלים

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד