חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  הנחיות לרופא המתמחה

  שלום רב, ברוך/כה הבא/ה למרכז הרפואי 'וולפסון'. אנו מאחלים לך הצלחה בהתמחות, והכנו עבורך מידע שיעזור לך בתהליך ההתחלתי ובמשך ההתמחות.

   

  לפניך הנחיות כלליות:

  1. לאחר קבלת בקשה להתמחות אצל גב' זהבה אלון, מנהלת מדור רופאים, יש להחתים את מנהל המחלקה אליה צוותת

  2. לגשת לד"ר ג'יזל גודארד, יו"ר ועדת התמחות, על מנת שתחתום על הבקשה. (קבלת קהל: ימי א'-ה', בין השעות 08:00-09:00, או בתיאום מראש: 050-4056888)

  3. לאחר שד"ר גודארד חתמה, לגשת למנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ', לקבלת חתימה אחרונה

  4. עם קבלת האישור על הבקשה, יש לשלוח אותה להר"י (הסתדרות הרופאים בישראל), על מנת לקבל פנקס התמחות (פרטים: www.ima.org.il)

  5. בתוך 60 יום מתחילת עבודתך, עליך להסדיר את פתיחת פנקס ההתמחות

  6. עם קבלת הפנקס, יש לגשת לד"ר גודארד כדי שתחתום על התחלת ההתמחות בפנקס

  7. בכדי לגשת למבחני שלב א' ושלב ב', יש להחתים את ד"ר גודארד על טופס בקשה לגשת למבחן, החתום ע"י מנהל המחלקה, ולהחזיק בפנקס התמחות מעודכן וחתום

  8. סיום ההתמחות: יש לגשת לד"ר גודארד עם פנקס התמחות מעודכן וחתום ע"י מנהל המחלקה. רק לאחר שתחתום בפנקס, יש לגשת לקבלת חתימה סופית ממנהל המרכז הרפואי.

   

  עניינים חשובים נוספים

  ← הכר את אתר המתמחים בהר"י - זכויות, סיליבוס, תנאים ותאריכי מבחנים

  ← עלייך לעבור הדרכה לשימוש מושכל במידע רפואי, ע"י גב' רעיה שלזינגר, מנהלת הספריה הרפואית (לתיאום: 03-5028557) 

  ← עלייך ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת נמ"ר, המשמשת את מרבית המחלקות. עם תחילת ההתמחות, פנה למנהל המחלקה לקבלת אישור ליצירת משתמש ביחידת המחשוב

  ← עלייך להשתתף בפעילות אקדמית של המרכז הרפואי. בכל שבוע מתקיימת פגישת סגל, ביום רביעי בשעה 13:00, באולם ההרצאות בקומה ק"ע בבנין האשפוז. תוכנית הפגישות מתפרסמת בתחילת השנה, ובכל שבוע מחדש

  ← מומלץ כי תשתתף בלימודי המשך של הפקולטה לרפואה של  אוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, מומלץ להשתתף בקורס הכנה לשלב א' ו-ב' של הפקולטה לרפואה של  אוניברסיטת תל-אביב. המרכז הרפואי 'וולפסון' משתתף בעלות הלימודים באוניברסיטה.

   

  לחזרה לעמוד הראשי

  עבור לתוכן העמוד