חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  סיפורו של דב אמוראי

  לפני כ-12 שנה, בבדיקה שגרתית שבוצעה על-ידי אורולוג, נמצא כי בלוטת הערמונית אצלי מוגדלת מאד. נשלחתי מיידית לבצע בדיקת דם PSA, והתוצאה שהתגלתה הייתה 25 (!). עקב כך, בוצעה לי ביופסיה בבית החולים בילינסון. "לשמחתי", נמסר לי לאחר בדיקת המעבדה כי בלוטת הערמונית שלי נגועה בסרטן.

   

  פניתי עם הממצאים למרפאתו של פרופ' עמי סידי, מנהל המחלקה לאורולוגיה במרכז הרפואי וולפסון. ונקבע לי תור דחוף לניתוח רדיקלי להסרת בלוטת הערמונית. פרופ' סידי וד"ר אלכסנדר ציביאן השתתפו בניתוח שנערך, כמובן, בהרדמה מלאה. עם סיומו, אושפזתי במחלקה לאורולוגיה, וזכיתי ליחס יוצא מן הכלל מצד כל אנשי הצוות.

   

  עם שחרורי מאשפוז טופלתי גם על-ידי ד"ר הנרי הייאט, מנהל המכון לאונקולוגיה בוולפסון, ועברתי סדרת הקרנות. מאז אני מצוי במעקב תקופתי, מדי 3 חודשים בבדיקת PSA, והתוצאות? 0 - אפס, הודות להצלחת הניתוח כפי שפורט לעיל. 

   

  מאז הניתוח עברו 12 שנה, ומדי פעם כשאני נמצא בטיפולים אחרים בוולפסון, אני נפגש במסדרון עם פרופ' סידי, והוא זוכר את שמי, שואל לשלומי ומדבר אלי בגובה העיניים. על כן, אני מכבד אותו לא רק כפרופסור - אלה בעיקר כבן אדם.

   

  אני משתתף בקבוצת התמיכה בחולי סרטן הערמונית בוולפסון, בהנחייתו של מר אבי סרנגה, ונהנה מהרצאות מעניינות מאוד בתחום.

   

  דב אמוראי

  חולון

  dovfina@012.net.il

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד