חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4

  קבוצת תמיכה לחולי סרטן הערמונית

  קבוצת תמיכה לחולי סרטן הערמונית

  רכז הפעילות: אבי סרנגה

  טלפון: 050-5256468

  דוא"ל: Robotic.avi@gmail.com

   

  הקבוצה פועלת במסגרת עמותת

  "חיים עם סרטן הערמונית"

   

  בחודש מאי 2011 הוקמה קבוצת התמיכה לחולי סרטן הערמונית, הפועלת תחת המטריה של המחלקה לאורולוגיה במרכז הרפואי 'וולפסון'. חברי הקבוצה נפגשים אחת לחודש ב-'וולפסון', מתדיינים על דרכי התמודדות עם המחלה ומאזינים להרצאות מפי רופאים מומחים. כך, לדוגמא, באחד מהמפגשים התארח שחקן התיאטרון והקולנוע, מייק בורשטיין, שחשף את תהליך ההתמודדות האישי בפני מטופלים. באותו המעמד הצהיר כי החליט להיות "שגריר של המחלה" וקרא לגברים לצאת ולהיבדק - "די לבושה. בדיקה בזמן מצילה חיים", הדגיש השחקן הנודע.

   

  הקבוצה היא פרי יוזמתו של אבי סרנגה, בן 55 מחולון. זמן קצר אחרי יום הולדתו החמישים הוא ביקר אצל רופא המשפחה שלו, שהציע לו - כבדרך אגב - להוסיף בדיקת נוספת לבדיקות הדם השגרתיות והתקופתיות. כך גילה, כמעט במקרה ובאמצעות ביופסיה, את הסרטן בבלוטת הערמונית. לאחר הגילוי, עבר ניתוח מוצלח להסרת הגידול, ומאז הוא מקדיש את זמנו ומרצו לעידוד חולים אחרים.

   

  אבי סרנגה (משמאל) עם השחקן מייק בורשטיין ומנהל המחלקה לאורולוגיה לשעבר, פרופ' עמי סידי

   

  נתמכים מספרים

  דב אמוראי, dovfina@012.net.il

   

  קטעי עיתונות אודות קבוצת התמיכה

  "חיים עם סרטן הערמונית" (על הדרך)

  "מפעל חיים" (מעריב - זמן חולון) חלק ראשון

  "מפעל חיים" (מעריב - זמן חולון) חלק שני

   

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עבור לתוכן העמוד