חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

ערב התרמה למרכז הרפואי 'וולפסון'

ערב התרמה למרכז הרפואי 'וולפסון'

עמיר בניון ניגן ושר, אורי חזקיה הצחיק וננסי ברנדס הנחה את הערב, והכל במטרה לגייס כספים לרכישת מכשירי הנשמה ליחידה לטיפול נמרץ. האירוע התקיים בהיכל התרבות בבת ים, ובשיאו עלה ראש העיר, שלומי לחיאני, ושר את השיר "פמלה".

 

ב-27 במאי נערך מופע התרמה למען המרכז הרפואי 'וולפסון' בהיכל התרבות בבת ים. האירוע, אשר יזמה עמותת הידידים של המרכז, בניצוחה של חברת העמותה אתי אשכנזי, התקיים בסימן חיזוק יחסי הגומלין בין קהילת העיר בת ים לבין מרכז רפואי 'וולפסון' שמשרת אותה, ונערך בחסות עיריית בת ים ובסיוע תרומתם הנדיבה של משפחת רוטר, בעלי חברת האופנה 'קסטרו', הקבלן אריה נתנאל ואיש העסקים רמי רובינשטיין. חברת "יגב" התחייבה לתרום את מכשיר ההנשמה השלישי, במידה ויגויס במהלך האירוע סכום כסף לרכישת שני מכשירי הנשמה.

 

אם כן, המטרה המרכזית של האירוע הייתה לגייס כספים לטובת רכישת ציוד מציל חיים - 2 מכשירי הנשמה ליחידה לטיפול נמרץ. לצורך כך, הגיעו למקום הזמר המוערך, עמיר בניון, הסטנדאפיסט, אורי חזקיה, והבדרן הבלתי-נלאה - ננסי ברנדס, שהיה אמון על הנחיית המאורע. בניון עלה עם צוות הנגנים הרגיל שלו - כולם הופיעו בהתנדבות - וסיפר למנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', כי הוא מתרגש במיוחד להופיע למען  'וולפסון', והוסיף: "זו זכות גדולה".

 

במהלך האירוע, ראש עיריית בת ים, שלומי לחיאני, הפתיע את הקהל ועלה לבמה לשיר את השיר "פמלה", בליווי פסנתר של ננסי ברנדס. לחיאני הסביר כי הבטיח לשיר לקהל, תמורת קבלת תרומה יפה לטובת רכישת ציוד רפואי מציל חיים עבור המרכז הרפואי. ד"ר ברלוביץ', הוזמן לבמה וישב מאחורי לחיאני במהלך שירתו, ולאחר מכן סיפר לקהל כי נזכר בחיוך בימי ילדותו, כתלמיד שהיה חבר מקהלה. "הייתי כל כך מוכשר שמנהלת המקהלה ביקשה ממני לשיר ללא קול", הוא סיפר בחיוך, והודה לראש העיר בת ים ולכל המתנדבים והתורמים שהגיעו לאירוע. "כפי שאתם מבינים", אמר ד"ר ברלוביץ, "המרכז הרפואי 'וולפסון' ימשיך לעבור תהליך של התחדשות, על פי תכנית כוללת ויסודית".

 

 

ד"ר אריה סורוקסקי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ב'וולפסון', אישר כי התרומה שנאספה הודות לשירתו של לחיאני תשמש לרכישת מכונת הנשמה ליחידה. במהלך האירוע הוקרן סרט אודות היחידה, אשר הופק בהתנדבות על ידי בנק הפועלים ואולפן העריכה של גבעת ברנר.

 

עוד נכחו באירוע ההתרמה: העיתונאי ד"ר אייל מדני, אשר סיפר לקהל התרגשות כי בתו הקטנה נולדה ב-'וולפסון' וכי בקרוב ייוולד לו בן נוסף - ב'וולפסון' כמובן; סגנית מנהל המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר זהבית זיו-נר; מנהלת מערך הסיעוד ב-'וולפסון', לידיה ריחני; יו"ר עמותת הידידים של 'וולפסון', בן חור ירושלמי; מנכ"לית עמותת הידידים, חנה גוכשטט; חברת נשיאות עמותת הידידים, צילה הרשקו; בינוס גבסו - ד"ר שקשוקה, תושב בת ים, אשר המוזמנים נהנו ממאכלים ומקינוחים שהרעיף עליהם, בהתנדבות, בתחילת האירוע; ראש לשכת ראש העיר בת ים, יעקב מור; מנכ"ל רשת 'מקומונים בשרון', עדי וזאן, אשר סייע בארגון האירוע וביצירת הקשר עם האמנים; ומנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד", סיימון פישר

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד