חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

שגריר אוסטרליה בישראל ביקר ב-'וולפסון'

שגריר אוסטרליה בישראל ביקר ב-'וולפסון' (הגדל)

השגריר הגיע כדי להתרשם מפעילות "הצל ליבו של ילד" במרכז הרפואי 'וולפסון' ולקדם שיתוף פעולה בין ישראל ואוסטרליה בתחום הצלת ילדים חולי-לב

 

שגריר אוסטרליה בישראל, דייב שארמה, ביקר ביום חמישי (22.8) במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, במטרה להתרשם מפעילות עמותת "הצל ליבו של ילד", המביאה לישראל ילדים ממדינות מתפתחות לצורך ניתוחי לב מצילי-חיים, כמו גם צוותים רפואיים ממדינות אלו, אשר עוברים הכשרה על-ידי הרופאים ב-'וולפסון'.

 

בפגישה שהתקיימה במשרדו של מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', נטלו חלק גם סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד"; ד"ר זהבית זיו-נר, סגנית מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון'; וד"ר גודפרי גודווין, מנתח לב מטנזניה, שהשלים התמחות בתחום ניתוחי לב ילדים במרכז הרפואי 'וולפסון' ובקרוב ישוב למדינתו כמנתח לב הילדים הראשון בטנזניה.

 

סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד" אמר במהלך הפגישה עם שגריר אוסטרליה, כי "יש לנו קשר חזק עם המרכז הרפואי 'וולפסון'. אמנם כבר בנינו בית ילדים מאוד יפה ונוח בחולון, אבל חשוב לנו להשקיע גם בתשתיות שניתנות לילדים במרכז הרפואי עצמו ולהקים כאן מרכז רפואי ייחודי לילדים. מדובר במרכז שהקמתו תחל בקרוב, הודות לתרומות שגייסנו, ואנחנו מקווים לקבל תמיכה גם מאוסטרליה".

 

ד"ר ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי, סיפר לשגריר האוסטרלי אודות פעילות המרכז ופעילות ניתוחי הילדים בפרט, וציין בהרחבה כי פעילות זו נעשית "ללא גבולות מדיניים או פוליטיים. כך, למשל, גם במהלך מבצע 'עמוד ענן', ילדים ממדינות ערביות בו-בזמן נותחו פה ב-'וולפסון', ואנו נמשיך לפעול על מנת להציל את חיי ילדים מכל העולם". ד"ר ברלוביץ ציין, בנוסף, כי הוא מקדם בברכה שיתופי פעולה נוספים עם מרכזים רפואיים באוסטרליה, הן בתחום המחקר והם בתחום הקליני.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד