חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

'וולפסון' גאה להציג: קורס ליצנות לבני נוער עם IBD

'וולפסון' גאה להציג: קורס ליצנות לבני נוער עם IBD (הגדל)

ב-12 בנובמבר נפתח מחזור נוסף של הקורס שיכלול 5 מפגשים בימי ג', בין השעות 17:00-19:00. הקורס מתקיים ב-'וולפסון', בחסותה של היחידה לגסטרואנטרולוגיה ילדים, ומוצע בחינם למתמודדים עם המחלה. במפגש הראשון נטלו חלק מעיין ובת-אל מ-"המרוץ למיליון" ואת הקורס תחתום הופעה של הקומיקאי, עמירם טובים.

 

שיתוף הפעולה הארוך  בין היחידה לגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים והליצנים הרפואיים נמשך, קורס ליצנות המיועד לבני נוער עם IBD החל ביום שלישי, ה-12 בנובמבר, בין כותלי המרכז הרפואי.במשך חמישה מפגשים, שיתקיימו בין 17:00-19:00 בשבועות העוקבים, יקבלו בני הנוער הזדמנות לפגוש את בני גילם, לשוחח עמם על המחלה וההתמודדות וללמוד... לצחוק על הכל!

 

צ'וצ'ו הליצן ורננה ממתינים לכם בקוצר רוח, ואליהם הצטרפו במפגש הראשון מעיין ובת-אל, צמד המתחרות מ-"המרוץ למיליון". את המפגש החמישי והאחרון תחתום הופעה של הקומיקאי המצליח, עמירם טובים. הקורס הינו ללא עלות כספית, אולם נדרשת מחויבות להשתתף ברוב המפגשים.

 

לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם קרן, בטלפון: 03-5028838

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד