חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

חגיגת חנוכה מרגשת עם המטופלים במכון לאונקולוגיה!

חגיגת חנוכה מרגשת עם המטופלים במכון לאונקולוגיה! (הגדל)

צוות המכון לאונקולוגיה - רופאים, אחיות ועובדות סוציאליות - ערך טקס הדלקת נרות ומסיבה לכבוד החולים המאושפזים במכון, כמו גם חולים שהגיעו מבתיהם, במיוחד לרגל האירוע. אנשי הצוות רקדו עם מטופלים המחוברים לצינוריות אינפוזיה, שרו שירי חג ואכלו סופגניות.

 

המכון לאונקולוגיה רצה לשמח את החולים המטופלים בו והצוות ארגן לכבודם  מסיבת חנוכה כהלכתה. הרופאים, האחיות והעובדות הסוציאליות הצטרפו למטופלים המאושפזים במכון בימים אלו, כמו גם לחולים  שהגיעו מבתיהם.

 

את טקס הדלקת החנוכיה ערך מנהל המכון, ד"ר הנרי הייאט, שבירך בהדלקת 8 נרות החג באמצעות השמש. לאחר מכן, נערכה שירה בציבור, שחלק מן המטופלים השתתפו בה באופן פעיל במיוחד, בזמן שמטופלים אחרים רקדו עם אנשי הצוות השונים.

 

האחות האחראית במכון, עפרה רביזדה, סיפרה כי גם מטופלים המחוברים למכשור רפואי נעמדו על רגליהם ונטלו חלק בריקודים. "היה מאוד מרגש", היא סיכמה בסיפוק.

 

האירוע נערך בחסות חברת "רוש".

 

  (ד"ר הנרי הייאט על רקע השירה והריקודים)

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד