חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

מחקר יבחן: האם ענבים אדומים מסייעים לחולי סוכרת?

מחקר יבחן: האם ענבים אדומים מסייעים לחולי סוכרת? (הגדל)

מנהל מרפאת הסוכרת ב-'וולפסון', ד"ר חוליו וינשטין: "היין האדום מכיל פוליפנולים, חומרים בעלי ערך בריאותי גבוה. במחקר שלנו נעשה שימוש בחומר שהינו בעל רמה גבוהה של רסברטרול, הפוליפנול הידוע ביותר". פרטים למעוניינים להשתתף במחקר בטלפון 03-5028392.

 

בימים אלו מרפאת הסוכרת במרכז הרפואי 'וולפסון' נערכת לקראת מחקר חדש וייחודי אשר יבחן את השפעתם של תאי ענבים אדומים על האיזון המטאבולי של חולי סוכרת (סוכר ושומנים בדם, לחץ דם וכיו"ב). המחקר יכלול 4 ביקורים במרפאה, כאשר הטיפול עצמו יינתן למטופלים למשך 3 חודשים.

 

מנהל מרפאת הסוכרת ב-'וולפסון', ד"ר חוליו וינשטין, מסביר: "היין האדום שמופק מענבים אדומים מכיל חומרים בעלי ערך בריאותי (פוליפנולים). הידוע שבהם הוא החומר רסברטרול. חומרים אלה נחקרו רבות ונמצא כי יש להם השפעה רבה על בריאות הלב, זרימת דם, שומנים בדם, כולסטרול ועוד. לאחרונה מתרבים המחקרים שמוכיחים את ההשפעה של הרסברטרול על רמת הסוכרים בדם וגורמים נוספים שקשורים למחלת הסוכרת". עוד הוסיף ד"ר וינשטין: "במחקר שלנו ב-'וולפסון' נעשה שימוש בחומר RGC אשר מכיל רמה גבוהה של רסברטרול ושל יתר הפוליפנולים ויכול לשמש לטיפול בחולים סוכרתיים".

 

חולי סוכרת המטופלים בטיפול תרופתי או בדיאטה בלבד, ומעוניינים להשתתף במחקר במרפאת הסוכרת , מוזמנים להתקשר למספר: 03-5028392.

 

RGC הוא מוצר חדש שמיוצר בטכנולוגיה חדשנית באישור משרד הבריאות. המוצר מכיל תאים של ענבים אדומים שגודלו בתנאים מבוקרים של תרבית, וייובשו לצורה של אבקה. התהליך מתבצע ללא שימוש בהנדסה גנטית או בממסים אורגניים. התאים מכילים בתוכם את כל המרכיבים הבריאותיים שנמצאים באופן טבעי בענבים אדומים וביין אדום - ללא הסוכרים והאלכוהול.

 

כך, למשל, צריכת מנה יומית של המוצר שווה בערך הבריאותי שלה למאות גרמים של ענבים או כמה כוסות יין. כמות כזו של ענבים ויין לא ניתן לצרוך באופן קבוע בגלל כמות הסוכר והאלכוהול . העיקרון עליו מבוסס פיתוח המוצר הוא "הפרדוקס הצרפתי" תופעה שמאפיינת את הצרפתים אשר ידועים בדיאטה עתירת שומנים וכולסטרול אך שיעור התחלואה והתמותה שלהם נמוכים ככל הנראה בגלל צריכה מתונה וקבועה של יין אדום.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד