חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

האריות של "ליונס" נרתמים למען 'וולפסון' וילדי חולון!

האריות של "ליונס" נרתמים למען 'וולפסון' וילדי חולון! (הגדל)

הסניף המקומי של ארגון המתנדבים העולמי ארגן טקס במעמד ראש העיר מוטי ששון, והכריז על תרומת ציוד בסך 20 אלף שקלים למערך האורתופדי, בנוסף לרכישת מכשור מתקדם שיסייע לאתר ליקוי ראיה ויקל על פעילות מחלקת העיניים

 

מועדון "ליונס" חולון ממשיך בפעילותו למען הקהילה, ובשבוע שעבר נערך טקס רב רושם בנוכחות ראש העיר חולון, מוטי ששון, ובו הכריזו על מספר תרומות חשובות שהצליחו לגייס - לטובת המרכז הרפואי 'וולפסון' וילדי העיר.

 

ציוד בסך 20 אלף שקלים נרכש עבור המערך האורתופדי, עמו מצוי מועדון "ליונס" חולון ביחסים מצוינים זה שנים רבות. הציוד כולל הן ציוד רפואי, בדמות מד-חום לבדיקה בכף היד, והן ציוד מנהלי - כיסאות רחיצה למאושפזים ועגלות סידור למערך.

 

תרומה חשובה לא פחות הורמה עבור ילדי הגנים בחולון. מכשיר לבדיקת ליקוי ראיה המכונה "Photo-Scanner", שמאפשר לאתר פזילה ו-"עין עצלה" ועלותו עומדת על 50 אלף שקלים, נרכש וישמש לבדיקת 9,000 ילדי גן החובה בעיר. ילד שלא יצלח את הבדיקה בהצלחה יופנה להמשך טיפול במרכז הרפואי, אצל ד"ר דורון נוימן, מומחה לרפואת עיניים בילדים. "ההורים לא הולכים הביתה רק עם תוצאות בדיקה, אלא עם כתובת ועם תור לרופא", הבהיר רמי ארד, נציב "ליונס" ישראל (לשעבר), ואחד ממארגני האירוע האחרון. "לפי הסטטיסטיקה, לכ-5% מהילדים ישנה בעיה כלשהי בעין הדורשת המשך טיפול. אם נושא העין העצלה לא מטופל עד גיל 6 או 7, מדובר בנזק בלתי הפיך. אני מכיר את הנושא באופן אישי, אשתי איבדה ראייה בעין אחת עקב היעדר טיפול בזמן".

 

ארד גם הנחה את הטקס, במהלכו קיבלה תלמידת תיכון מלגה בסך 5,000 שקלים, המוענקת בתחום מנהיגות ומצוינות, על שמה של חווה כץ ז"ל, שהייתה חברת מועדון "ליונס" חולון. באירוע השתתפו גם רמי אפרתי, נציג "ליונס" ישראל; חדווה מצר, נשיאת מועדון "ליונס" חולון (האב); נציגי משפחת כץ לדורותיה; וכמובן, נציגי המרכז הרפואי 'וולפסון' - ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז; ד"ר אליהו אדר, מנהל המערך האורתופדי; וד"ר נוימן.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד