חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

פרופ' יעקב בר מונה לפרופ' מן המניין באוניברסיטת ת"א

פרופ' יעקב בר מונה לפרופ' מן המניין באוניברסיטת ת"א (הגדל)

מנהל היחידה לרפואת האם והעובר הסב גאווה רבה ל-'וולפסון' לאחר שזכה למינוי היוקרתי. "פרופ' גולן, מנהל אגף נשים ויולדות, העניק לי שלוות נפש לממש את המטרות שהצבתי לעצמי", סיפר הפרופ' המאושר, וביקש להחמיא לד"ר קובו וד"ר שרייבר, עמן פרסם 26 עבודות מחקר בשנים האחרונות.

 

המרכז הרפואי מברך את פרופ' יעקב בר, מנהל היחידה לרפואת האם והעובר באגף הנשים והיולדות, לרגל מינויו לפרופסור מן המניין באוניברסיטת תל אביב. פרופ' בר משמש בתפקידו ב-'וולפסון' זה 6 שנים, במהלכן עסק רבות במחקר בתחומו.

 

פרופ' בר הנרגש סיפר: "כשהגעתי ל-'וולפסון' כדי לנהל את היחידה לרפואת האם והעובר, פגשתי את פרופ' גולן, מנהל אגף נשים ויולדות. הוא למעשה העניק לי - אפשר להגיד - שלוות נפש ויכולת לממש את המטרות שהצבתי לעצמי. כשהגעתי לכאן כבר הייתי פרופסור, אבל שמתי לפניי מטרה - לקדם את האגף ואת המרכז הרפואי, ולהוביל אותו להישגים אקדמיים ומדעיים משמעותיים".

 

לדבריו, את פירות ההצלחה הוא קוצר היום הרבה בזכות חבריו לדרך. "בשיתוף פעולה עם ד"ר מיכל קובו וד"ר לטיציה שרייבר, מנהלת המכון לפתולוגיה, פרסמנו 26 עבודות מחקר, שרובן התקבלו בכתבי-עת מובילים בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, וזכו להערכה רבה בקרב הקהילה המדעית", הסביר פרופ' בר. "כתוצאה מכך, הוענקו לנו תארים מאוד משמעותיים מאוניברסיטת תל אביב: ד"ר קובו קיבלה תואר של מרצה בכיר, ואני קודמתי לדרגה הגבוהה ביותר האפשרית - פרופסור מן המניין. שנינו עברנו את המסלול הרגיל, הקשה ביותר לקידום - כי הוא כולל גם עבודות מחקר ברמה גבוהה מאוד".

 

(פרופ' בר ורעייתו)

 

אולם, פרופ' בר מבקש להדגיש כי למרות ההשקעה במחקר - הוא מצא זמן לאהבה נוספת שלו: הטניס. "השתדלתי לקדם גם את אהבתי השלישית (אחרי אשתי והרפואה, כמובן). ואכן, למרות שעברתי ניתוח להחלפת ירך לפני שנתיים, זכיתי פעמיים ברציפות באליפות הטניס הארצית לרופאים (יחידים), המתקיימת בכל חצי שנה במרכז הטניס ברמת השרון".

 

(פרופ' בר והגביעים)

 

לסיום, הוא מבקש להעביר מסר: "נולדתי בחולון, בבית החולים 'צהלון' - גלגול קודם של 'וולפסון', כך שעבורי מדובר בחזרה למקורות. אני גאה להוכיח שהכל אפשרי בעיר הזאת".

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד