חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עיצוב נעים: מתיחת פנים ליחידה לרפואת ספורט

עיצוב נעים: מתיחת פנים ליחידה לרפואת ספורט (הגדל)

לאחר 18 שנות פעילות החליטה מזכירת המערך האורתופדי, טלי שפירא, שהגיע הזמן להתחדש. היא רתמה את יכולות ה-"הום סטיילינג" שלה, נעזרה בתורמים אדיבים ושינתה את המרפאה מקצה לקצה. "העיצוב כלל את צביעת הקירות, תליית תמונות ומשפטי השראה של שחקנים מכמה ענפי ספורט, עיצוב שילוט מתחלף עם שמות הרופאים ומזכירה, החלפת וילונות ועוד", סיפרה המזכירה הבכירה והמוכשרת.

 

מתמתחים ומתחדשים. בשקט בשקט, היחידה לרפואת ספורט עברה לפני זמן קצר שינוי עיצובי מרשים. וילונות חדשים, שילוט מתחלף עם שמות הרופאים וצביעה של קירות המרפאה הם רק חלק מהמהלכים שהתרחשו הודות לפעילותה הנמרצת של טלי שפירא, מזכירת המערך האורתופדי. "המרפאה פועלת כ-18 שנה. עגלות החבישה לא חודשו מאז, צבע הקירות דהה עם השנים והתמונות על הקירות היו לא רלוונטיות למקום. לפני כחצי שנה פנו אליי א.א. אורתופדיה (חנות לציוד אורתופדי הפועלת בקניון הצמוד למתחם המרכז הרפואי) בהצעה לתרום למחלקה, למען רווחת החולים וכדי שהרופאים והאחיות יוכלו לעבוד בסביבה נקייה ונעימה יותר", הסבירה כיצד החל הפרויקט ומדוע היה נחוץ.

 

אולם, לא מדובר על תרומה רגילה ונקודתית, אלא על עיצוב כולל של היחידה. "חוץ מהיותי מזכירה בכירה במערך האורתופדי - שהוא ביתי השני - אני גם עוסקת ב-"הום סטיילינג" ועיצוב פנים. לכן, התנדבתי והחלטתי להרים את הכפפה ולעצב מחדש את המרפאה, בעזרתם של התורמים".

 

הפרויקט ארך 4 חודשים, הודות לשיתוף הפעולה בין טלי וצוות החנות. "העיצוב כלל את צביעת הקירות, תליית תמונות ומשפטי השראה של שחקנים מכמה ענפי ספורט, עיצוב שילוט מתחלף עם שמות הרופאים ומזכירה, החלפת וילונות, מראות שמשמשות לצורך בדיקת החולים/חיילים, החלפת עגלות החבישה ועוד", סיכמה המזכירה בסיפוק.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד