חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

הנסיכה מרגריטה מרומניה ביקרה ב-'וולפסון'!

הנסיכה מרגריטה מרומניה ביקרה ב-'וולפסון'! (הגדל)

יורשת העצר הרומניה ביקרה ביחידה לטיפול נמרץ ילדים והתרשמה מהפעילות המשותפת עם עמותת "הצל לבו של ילד". ד"ר ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי, הציע להעמיק את שיתוף הפעולה בין המדינות בתחום הקרדיולוגיה וניתוחי הילדים.

 

נסיכת הכתר (יורשת העצר) מרגריטה מרומניה, ביקרה ביום חמישי האחרון במרכז הרפואי 'וולפסון', במטרה להתרשם מפעילות עמותת "הצל לבו של ילד" בין כותלי המרכז. במסגרת הפעילות המשותפת טופלו מעל ל-3,000 ילדים מ-48 מדינות מתפתחות, וביניהם למעלה מ-50 ילדים מרומניה.

 

הנסיכה הגיעה לביקור מלווה בשגרירת רומניה בישראל, הגברת אנדריאה פאסטארנק. לביקור הצטרפו יו"ר עמותת "הצל לבו של ילד", יורם כהן, חברי 'רוטרי' ויקטור שטיינברג ואפרים פרי הר, הנגידה הנכנסת של רוטרי ישראל, הגברת מלי לויפרופ' טיבריו עזרי, מנהל מחלקת הרדמה, ד"ר ציון חורי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ילדים ומנכ"ל "הצל לבו של ילד", סיימון פישר.

 

 

הנסיכה פגשה במהלך הביקור ילדים אשר הובאו לישראל על ידי "הצל לבו של ילד" כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים ב-'וולפסון' וגם רופאים אשר לוקחים חלק בתכנית ההכשרה של העמותה בבית החולים, ביניהם קרדיולוגית ילדים ורופא מנתח מרומניה.

 

 

במסגרת הביקור הציע מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ', לנסיכת הכתר לחשוב על שיתופי פעולה אפשריים עם 'וולפסון', הן בתחום הקרדיולוגיה וניתוחי הילדים – כולל הכשרת צוותים רפואיים נוספים מרומניה – והן בתחום המחקר הרפואי, לטובת קידום הבריאות בישראל וברומניה.

 

הביקור הסתיים בבית הילדים של "הצל לבו של ילד", הסמוך לבית החולים. הנסיכה פגשה שם את אם הבית, את מתנדבי העמותה ובמיוחד התרגשה לפגוש שני ילדים אשר הגיעו מרומניה יחד עם אימהותיהן כדי לעבור ניתוחי לב ב-'וולפסון'. הילדים העניקו לנסיכה צלחת מעוטרת מעשי ידיהם ומאוד התרגשו ללחוץ את ידה ולהצטלם אתה.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד