חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

אתר "שווה בדיקה" זכה בפרס פינקלר למידע 2014!

אתר "שווה בדיקה" זכה בפרס פינקלר למידע 2014! (הגדל)
האתר, שהוקם ביוזמת מנהל 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', בשיתוף עם פרופ' חווה טבנקין וד"ר רבקה שפר, ובביצועו של יוני ליבנה, זכה בפרס בגין פיתוח יישום חדשני בתחום המידע, שמאפשר לכל אדם לקבל מידע לגבי בדיקות רפואיות תקופתיות מומלצות.

 

בטקס שנערך ביום שני (12/05) במלון 'הילטון' בתל אביב במסגרת תערוכת המידע הבינלאומית ה-29, העניקה חברת "טלדן" לד"ר יצחק ברלוביץ' את הפרס לזכרו של מתי פינקלר ז"ל, מחלוצי תעשיית המידע בישראל. הפרס ניתן למנהל המרכז הרפואי 'וולפסון' וצוותו בגין פיתוח יישום חדשני בתחום המידע: אתר אינטרנט, אשר מאפשר לכלל הציבור לקבל מידע לגבי בדיקות רפואיות תקופתיות מומלצות, באמצעות הזנת נתונים אישיים ישירות מהמחשב בבית.

 

ועדת הפרס ע"ש פינקלר הסבירה כי הוא ניתן השנה לפרויקטים חלוציים. לדברי הוועדה: "נראה שבימינו כמעט כל אחד מגיע לרופא עם מידע שהוא שואב מהאינטרנט, ומטרת הפרויקט הזה – שנעשה בהתנדבות – היא לספק מידע סמכותי בעברית, המותאם לפונה, על הבדיקות הרפואיות התקופתיות שעליו לעבור, ובכך לעודד אנשים לקחת אחריות אישית על בריאותם".

 

 

ד"ר ברלוביץ': "אתר 'שווה בדיקה' פרץ דרך בתחום הנגשת המידע במערכת הבריאות לקהל הרחב. הוא מעודד את הציבור לקחת אחריות, לבצע בדיקות מנע ולשמור על אורח חיים בריא. האתר נועד לצמצם ככל הניתן את אי הוודאות לגבי בדיקות ושירותי המניעה בתחום הבריאות בהתאם למקובל בעולם הרפואה וכתוצאה מכך מתאפשר צמצום של בדיקות מיותרות מחד, והפניית תשומת הלב לבדיקות חיוניות, מאידך".

 

עוד אמר ד"ר ברלוביץ בעת קבלת הפרס: "אין ספק כי ביצוע בדיקות חיוניות תקופתיות הינו נושא בעל השפעה חשובה על בריאות הציבור ומעקב כזה עשוי להביא לחיסכון גדול בהוצאה הלאומית לבריאות". בדברים שנשא במעמד קבלת הפרס ביקש ד"ר ברלוביץ' לברך את שותפיו לדרך: פרופ' חווה טבנקין, יו"ר המועצה הלאומית לבריאות האישה; ד"ר רבקה שפר, רופאת מחוז תל אביב; יוני לבנה, בעלי חברת "אי-לובי"; וצוות עובדי המרכז הרפואי 'וולפסון', אשר ליווה את הקמת האתר.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד