חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

טל מוסרי ביקר במחלקות הילדים, ריגש והתרגש!

טל מוסרי ביקר במחלקות הילדים, ריגש והתרגש! (הגדל)

כוכב הילדים הגיע לביקור במרכז הרפואי, הצטלם עם הילדים המטופלים (ומעריצים מבוגרים יותר...) והעלה חיוך רחב-רחב על פניהם. "אני מבטיח לבוא עוד הרבה! המפגש עם הילדים חימם את הלב", סיפר מוסרי בהתלהבות.

 

בראשית השבוע הגיע טל מוסרי לביקור במרכז הרפואי 'וולפסון'. לאחר שיחה קצרה עם המנכ"ל, ד"ר יצחק ברלוביץ', יצא כוכב הילדים הנודע לסיבוב (ארוך במיוחד) במחלקות הילדים במרכז.

 

 

במשך שעה ארוכה הסתובב בין חדרי הילדים המטופלים, שוחח עמם ועם בני משפחותיהם ועודד את רוחם, תוך שהוא מצטלם עם כל מי שרק ביקש ממנו. תתפלאו לשמוע שהביקוש לתמונות לא הסתיים אצל הילדים הקטנים, והיו גם הורים ואנשי צוות שלא ויתרו על המזכרת.

 

 

בסיום הסיור מוסרי נראה נרגש ואמר: "זו הפעם ראשונה שאני מגיע לביקור במחלקת הילדים של 'וולפסון' - וזו לא הפעם האחרונה, אני מבטיח לבוא עוד הרבה! היה מחמם את הלב לפגוש את הילדים, הייתה הרבה התלהבות והילדים שמחו. הרגשתי אפילו 'דוקטור' לרגע".

 

 

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד