חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

תערוכת קריקטורות בנושא בריאות ב-'וולפסון'

תערוכת קריקטורות בנושא בריאות ב-'וולפסון' (הגדל)

עובדי המרכז הרפואי 'וולפסון' ועמותת הידידים התכנסו באולם ההרצאות החדש לחגיגה כפולה: הדלקת נר שלישי של חנוכה - על רקע תערוכה משעשעת, פרי עפרונו של אדר דריא ן, קריקטוריסט ותיק ותושב האזור, שטופל ב-'וולפסון'.

 

ביום חמישי האחרון (18/12), נר שלישי של חנוכה, התכנסו עובדי המרכז הרפואי 'וולפסון' ועמותת הידידים באולם ההרצאות החדש לחגיגה כפולה: הדלקת נר שלישי של חנוכה - עליה היה אמון יו"ר עמותת הידידים, בן-חור ירושלמי - ופתיחת תערוכת קר יקטורות בנושא רפואה ובריאות, אותן יצר אדר דריאן, קריקטוריסט ותיק ותושב האזור, שטופל ב-'וולפסון'.

 

 

אוצר התערוכה, יורם א. שמיר, סיפר על הציורים המוצגים בה ועל הקריירה של דריאן. האמן, מצדו , ציין בגרון חנוק כי למרות שהציג בלמעלה מ-40 תערוכות בימיו חייו, "זוהי התערוכה שהכי התרגשתי ממנה".

 

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, סיפר על ההתפתחויות הצפויות ב-'וולפסון' והודה לעמותת הידידים על ארגון הערב המשמח ולדריאן על יצירתו הפורה: לדבריו: "יום שבו אנחנו לא צוחקים, הוא יום אבוד. הקריקטורות האלו נותנות לנו סיבה טובה לשמוח, גם כי זה נותן לנו אפשרות לראות את יחסי הרופא והחולה מזווית אחרת".

 

המרכז הרפואי מאחל חג אורים שמח לכל בית ישראל!

 

   

 

 
 
א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד