חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

ב-28/02: אסף אבידן יופיע לכבוד עמותת "הצל לבו של ילד"

ב-28/02: אסף אבידן יופיע לכבוד עמותת "הצל לבו של ילד" (הגדל)

הזמר המוערך יקדיש הופעת השקה של האלבום החדש שלו לכבוד הפרויקט ההומינטארי, "הצל לבו של ילד",  שבסיסו במרכז הרפואי 'וולפסון'. כל ההכנסות מהמופע יועברו ל-"קמפיין יום האהבה" של העמותה - נותרו כרטיסים בודדים, פרטים בפנים.

 

הזמר אסף אבידן יגיע שוב לישראל בסוף חודש פברואר, לרגל שתי הופעות השקה לאלבומו החדש  Gold Shadow. לאחר שנחשף לפעילות עמותת "הצל לבו של ילד", החליט אסף להקדיש את ההופעה השנייה, שתתקיים ב-28.2 בהאנגר 11 בתל אביב, לטובת הפרויקט, שפועל ב-'וולפסון'. המשמעות היא שכל ההכנסות מהמופע יוברו לטובת "קמפיין יום האהבה" של העמותה.

 

"הצל לבו של ילד" הינו פרויקט הומניטארי בין-לאומי, שהחל במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, ודואג לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי עבור ילדים ממדינות מתפתחות, ללא הבדלי גזע, דת, לאום, מגדר או מצב כלכלי. העמותה, המציינת השנה 20 שנה להיווסדה, הצילה את חייהם של יותר מ-3,500 ילדים מ-48 מדינות מתפתחות והכשירה למעלה מ-100רופאים, אחיות ואנשי צוות רפואי ממדינות אלו, אשר הצילו ילדים רבים נוספים.

 

נשארו כרטיסים בודדים להופעה - אשר זמינים למכירה בקופות הזאפה (טלפון: 9080*) או באתר האינטרנט.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד