חיפושדלג על חיפוש
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

ראש העיר בת ים, מר יוסי בכר, בוחר ב-'וולפסון'

ראש העיר בת ים, מר יוסי בכר, בוחר ב-'וולפסון' (הגדל)

מסורת שיתוף הפעולה בין עיריית בת ים והמרכז הרפואי קיבלה חיזוק נוסף, במסגרת ביקורו הראשון של ראש העיר החדש. הוא נפגש עם הנהלת המרכז, ביקר במיון וגם בפגייה. סיכמנו כי נמשיך לטפח את הקשרים למען רווחת התושבים.

 

ביקור ראשון לראש העיר הנבחר של בת ים, מר יוסי בכר, במרכז הרפואי 'וולפסון'. ראש העיר ביקר ב-'וולפסון' בשלהי חודש פברואר, ונתקבל בחום על ידי הנהלת המרכז הרפואי והנהלת עמותת הידידים.

 

יחד עם אנשי הצוות שלו  ערך ביקור בחדר המיון העמוס בימים אלו, בחדר המיון לנפגעי תקיפה מינית ("חדר 4") וביחידה לטיפול מיוחד ביילוד (פגיה), אשר נבחרה באחרונה לאחת מבין 5 הפגיות הטובות ביותר בישראל.

 

במהלך הפגישה עם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, סוכם כי נמשיך ונטפח את הקשרים בין הקהילה -'וולפסון', לרווחת התושבים.

א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
עבור לתוכן העמוד